Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

üzülme canım bıgın tutucak ve neseyle haberı vereceksın bıze sakın can sıkma ınsan kotu oluyo umutlanıyo ama onemlı olan senın, sızın saglıgınız eşinle bunu unutma.herseyde vardır bır hayır allahım hayırlısını verır herzaman bunu bılıyosun...guclu olmaya calıs neolur kendını yıpratma sakın

benimkinde tek cizgi cikti canim yumurtlama gününde iki cizgi cikiyormus ikisi deayni renkte olmasi lazimmis bende fazla bilmiyorum ilk defa kullaniyorum cünkü

Benimkinde hep iki cizgi cikiyor o kafami cok karistiriyor bi dahaki ay kullanirsam baska bir marka bulabilirsem onu deniycem.. bu ay yeni bi markayla baslamistim ama hicte memnun kalmadim acikcasi..

canım benim , canımsınn...Aminn bitanem Rabbim sana gönlünden geçeni en hayırlı zamanda nasip etsinn , ben de seni çok seviyorumm

canim üzülme vardir herseyde bir hayir demekki zamani degilmis

evet bitanem zamanı diğilimiş yanımda olduğunuzu bilmek bana güç veriyo rabbim kimseye böyle ağır acılar vermesinn

olurrr bitanemmm olur yeterki sen üzülmee bende sana kıyamam ama çok yorgunum birinin omuzuna yaslanır saatlkerce ağlamak istiyoruumm ama rabbim çok büyükk siz bana bukardar üzülüyorken kim bilir rabbim benim için ne kadar üzüldü kendimi tutup rabbime isyan etmiycemm o allah bizi bizden daha iyi biliyo bundada vardır bir hayırrr canım yazgülüm yerim kız ben seniii sen nekadar iyi kalpli bir insansınn

Neler yaptin bakalim gorusmeyeli?
napayım canım yaaa evet uzun sure oldu senle yazısmadık...haftasonu evdeydım araba surdum bıraz😛iha:sonra dınlendımm ıs yapmadım bu seferrrrrr....fılm ızledık kocişleeeeeeeee kavga ettık😛iha😱turdum canım dunde ıste yogun bı gundu calıstım erken cıktım evı toparladım ders calıstımmmm (sınavım yaklastı daaa okulumun dersıne calıstım)ayrıca rejıme basladık herıfleeeeeeeee o salona gıdıyo ama ben evde yapabıldıgım kadar ıste ekmegı kestım corba meyve falan ıdare edıyorum..senınle gorumedıgımız surece bunları yaptım canım:laugh:ayyyyyyyyyy sevgılıme anlatır gıbı oldum sankıııı:laugh:

Son düzenleme: