Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ayşegül Allah hakkında hayırlısını versin, umarım bir sorun yoktur...

Herkese hayirli gunler bu arada.. Nasilsiniz bakalim?

bende bu sabah kan verdim.. yumurtlama olup olmadigina bakilacak sonucu ne zaman gelir onu bilmiyorum ama.. persembe gunude hastaneye gidecegim artik ne derler bilemiyorum.. hakkimda hayirlisi olsun insallah..

Desen canim bugun senin gunun var mi herhangi bir gelisme?

Diger gunu gecen arkadaslarda insallah guzel haberler verirler bizlere..
hosgeldin canim hersey istedigin gibi olur insallah kullandin mi ? preseedi

hosgeldin canim hersey istedigin gibi olur insallah kullandin mi ? preseedi

hosbuldum fistik nasilsin?

insallah canim Rabbim hepimizin gonlune gore versin..

Evet 3 defa kullandik hesaplarima gore yumurtlama doneminde.. tabi benimki belli olmuyor duzensizlikten dolayi ama bakalim ne olacak..

Sen kullandin mi?

Aysegülcüm,seninle daha yazismadik ama dualarim seninle olacak canim.Insallah kötü birsey degildir.

Yazgülü selam,nasilsin?

Arkadaslar,benide listeye eklermisiniz?26 Mart tesekkürler...

Aysegülcüm,seninle daha yazismadik ama dualarim seninle olacak canim.Insallah kötü birsey degildir.

Yazgülü selam,nasilsin?

Merhaba Lara74 ben iyiyim cok sukur.. beklemedeyim iste 🙂

Sen nasilsin tatlim?

listeye bende ekleyebilirim ama diger listeden sorumlu arkadaslarda gorunce eklerler herhalde karismasin o yuzden 🙂

ben çıkıyorum oglumu okula hazırlıyacam canlarım Ayşegüüülcüm sanada tekrar geçmiş olsun
iyi düşünelim iyi olsun ya bide degerlerini yazsana canım çokmu düşük

ŞURA SEN NEREDE OTURUYORDUN OĞLUŞUN İLKOKULDA DEĞİL Mİ?iSTANBULDAYSAN HANGİ OKULDA ACABA SAKINCASI YOKSA TABİİ?

Yazgülü selam,nasilsin?

EKLİYORUM CANIM..

yupis:nazar: REGL Zamanı Geçen Arkadaşlarımızın Listesi :nazar:yupis
Ayşegül ........................ 27 şubat (haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)
Pretty Women .............. 5 Mart (haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)
Şura ............................. 6Mart (haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)
desen .......................... 9 Mart (haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)

:d040::hıms:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :hıms::d040:
mrs m. ........................ 10-12 Mart
cozy ............................. 10-12 Mart
pirenses ........................ 10 Mart
dilara1 ......................... 11 Mart
ecce ............................. 13 Mart
Elifim ......................... 13 Mart
yns_ysmn ................. 14 Mart
tatlı cadım .................... 24 Mart
Şehnaz .......................... 24 Mart
Lalezar .......................... 26 Mart
dileğimm ...................... 26 Mart
Lara74 ......................... 26 Mart
esmos .......................... 28 Mart
zuzuu ........................... 31 Mart
izgil85 .......................... 2 Nisan
aslıgökçe ...................... 3 Nisan

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus ...................... 25 Haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55 ......................26 Haziran(Haziran anne adayı süperrrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti erkek
Gül Güzeli ..................... .3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz .................. 9-10 temmuz (Temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz güneşi ..............................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl ..................... 25 temmuz (temmuz anneAdayı süperrrrr) :baby:
yasenil .......................... Temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr) :baby:
sergül ............................Temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:24 şubatta anne oldu cinsiyeti kız

Kış Güneşi ..................2 Ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09 .....................18 ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
yoncax .................... 22-23 Ağustos (ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci ............................ 23 Ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141 ..................... 27 ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos ........................... 27 ağustos(Ağustos Anne adayı süperrrrrrr):baby:
kayra ................................ ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
cansı14 ............................. ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan ...................... 22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
eboş ..................................... 22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
Vahide-m ............................. eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@ Şk_meleĞ !.......................11 Ekim (ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
Eysan ................................. 24 ekim (ekim anneadayı süperrrrrrr ):baby:
arzu85 .............................. 13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
dila2 ................................ 18 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
Özzlemm .......................... 22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:

Sultan ............................... 26 Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
askısı ................................. Kasım ( kasım Anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16 ...............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi ..........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker ............................ 2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
kelebeğim ................................ ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
chatlak ................................ 11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums ............................. 20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr) :baby:
biza .................................... 22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
umutsuz_reyhan ................... 29ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
Esila ................................... ocak (ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
niisam .............................. 7 Şubat (şubat anne adayı süperrrrrrr):baby:
selzeh ............................... 20 şubat (şubat anne adayı süperrrrrr) :baby:
Ruzgarim ......................... 4 Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

Geri