Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms:

FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)

Ela_1982................5 temmuz(elacım senden de bekliyoruz)
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
Yaz esintisi..............13-15 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
Selzeh......................31 temmuz
:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)
ebruaker21..............10-11 temmuz(temmuz anne adayııı süperrr)
valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile....

canım sende gıt baktır sakın bak bu aksam yaptır tamam

arkadaşlar dediğiniz gibi ben de ev işi, kitap falan unutmaya çalışıyorum ama, çalışmayıp evde olunca unutmak zor...günler geçmiyor bir türlü.üstelik bi de negatif çıkması halinde koca bi ay daha beklemek insanın gözünde büyüyor...

Kızlar bakın bir bir sayıyorum😀 öncelik biz adetim bitti hemen başladık yani yumurtama günümü beklemedik ayrıca bir dipnot o hafta eşim tesadüfen 1 kg keçi boynuzu almıştı sabah akşam onu kemiriyordu,ve biz adet sonrasındaki her ilişkiden sonra ayaklarımı resmen tavana dikiyordum örümcek adam gibiyim diye boaş demiyorum kızlar😀 ve zaten ebn yumurtlama döneminde değil adetim bittikten sonraki dönemde hamile kaldığıma eminim,neden derseniz benim o ilk 2,3 gün sonra göğüslerim şişmeye ve hasaslaşıp acımaya başlamıştı,daha sonra sağ kasığıma sürekli kramp giriyordu,bide çok uykum vardı saat 1 de kalkıp 4 te tekrar uyuyordum,gceleri 7,8 defa wc ye kalkıyordum,çok acıkıyordum,birde bu son dönemlerde acayip belirgindi çok yoruluyordumm😕 çamaşır bile ttoplasam yoruluyordum. Haa bide eşimle sonraki ilişkiye girmelerimizde kasığımda bir baskı ve o baskıda şişlik hissediyordum kızlar şimdilik hatırladığım bunlar bu arada bişey daha benim hiç akıntım yok kızlar, ama en belirgin özelliğim göğüslerimdeki birden bire oluşan şişlik ve acıydı kızlar,

kızlaaaaarrrrr hemen o listeye benide ekleyinnnnnnnnn hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sonuç 157.çıktıı üstelik daha 6 gün var adetime:d fatoş hemen send egit bacım hcgne baktırrrrr
ay canım çok sevindim allahım sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin tatlım bu halinle sakın ev temizleyim falan deme kız tekrar tebrik ederim canım sendine dikkat et sağlıcakla kal