Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

iidir duygucum bekliyoz canım ama ben kendimi adet olcakmış gibi hissediyom bel ağrısı ve var çok azda olsa hayırlısı sen nasılsın cnm
iyiyim canım soal adet olmana daha çok var tatlım 11 de beklemiyomusun inşallah bu bel ağrısı gebelikten kaynaklanıyodur hayırlısı bakalım dualarım sizinle

hoşgeldin canım öncelikle nasıl geçti tatilin üstüne görme olayı olmasın bu lekelenme akıntım var deyipte hamile diilim diyeni duymadım daha önce inşallah hamilesindir tatlım bi kan testi yaptır istersen

hosbulduk canım tatıl çok güzeldi keske devam etseydı ama neyse sızlerıde özledım ya bılmıyorum adetıme daha 3 gün var dün aksam geç geldık eve ıslaklık hıssettım çamasırımda gıttım baktım akıntıymıs sonra sabah kalktım tekrar ıslaklık hıssettım kahvrengı renkte lekelenmem olmus ama az yanı sonra bıdaha yok gelmedı bılmıyorum ne olabılır acaba adet olucamda belırtımı verıyor dıyorum gebelık testı yapsam daha çıkmaz kan testıde yaptırayımmı düşünüyorum

iyiyim canım yeni kalktım kahvaltı yapcam 🙂 ya bu gün rüyamda hiç tanımadığım birini hamile olarak gördüm böyle elimi göbeğine koydum içinde bebek kıpır kıpır çok güzel bi duyguydu o bebeği orada hissetmek ben kendimi dinlemiyorum ve bu ay düşük ihtimal görüyorum ama sanki sen bana hamiş gibi geliyosun ve senin hamile olduğuna inanıyorum ben test yapmanıda sabırsızlıkla bekliyorum canım hakkında hayırlısı olsun

ayyyy canım benimmm ne güzel sözler bunlar böyle inanın okadar çok seviniyorum ki ağzınızdan bal danlıyo ballll canlarım benimmmm aslında çok sabırsızlanıyorum ama korkuyorumda ne biliyim inş. dedikleriniz çıkar canımmm ya .ben yarın sabah eğerki farklı bi durum olmazsa tekrar idrar testi yapıcam evde sabah ki ilk idrarımla canım.ama yarın burda olmucam ama eğerki bişey çıkrsa ne yapıp ne eder size bi yerden yazmaya çalışırım canımmm umarımm dediğiniz gibi çıkar ayy çok heycanlandım yine inş.. hepberaber bu güzel haberleri vericez burda birgün gelicek🙂

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:d040: :hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms::d040:
FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)
BERA......................4 temmuz
Ela_1982................5 temmuz
SELZEH...................5-6 temmuz
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
ebruaker21..............10-11 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)

valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile....

hosbulduk canım tatıl çok güzeldi keske devam etseydı ama neyse sızlerıde özledım ya bılmıyorum adetıme daha 3 gün var dün aksam geç geldık eve ıslaklık hıssettım çamasırımda gıttım baktım akıntıymıs sonra sabah kalktım tekrar ıslaklık hıssettım kahvrengı renkte lekelenmem olmus ama az yanı sonra bıdaha yok gelmedı bılmıyorum ne olabılır acaba adet olucamda belırtımı verıyor dıyorum gebelık testı yapsam daha çıkmaz kan testıde yaptırayımmı düşünüyorum
peki daha önce adet döneminde böyle akıntıların oluyomuydu canım idrar testinde kişiden kişiye değişiyo ama kan testi %90 doğru çıkıyo gerçi kan testindede yanılma payı var ama sen yinede bi kan testi yaptır ona göre hazırlıklara başlarsın canım hadi bakalım hakkında hayırlısı olsun tatlım

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:d040: :hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms::d040:

FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)
BERA......................4 temmuz
Ela_1982................5 temmuz
SELZEH...................5-6 temmuz
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
ebruaker21..............10-11 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)

valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile....

kızlar gördüğüm rüya hala gözlerimin önünde çok etkilendim genelde gördüğüm rüya çıkar sizleri hiç görmedim ama bilmiyorum gördüğüm rüyayı burası için yorumluyorum çünkü hergün burdayım ve sonuçlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum bu yüzden aklımdan hiç çıkmıyosunuz bilinçaltı olabilir rüyada gördügüm kişi açıklıyorum 🙂 1,60 boylarında zayıf saçları omuzlarına dökülüyodu ve siyah renkteydi saçları minyom suratlıydı yüzünde masum bi güzellik vardı ve göbüşünde bebiş vardı 🙂 bakalım acaba kim bu melek sonuçlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum

ayyyy canım benimmm ne güzel sözler bunlar böyle inanın okadar çok seviniyorum ki ağzınızdan bal danlıyo ballll canlarım benimmmm aslında çok sabırsızlanıyorum ama korkuyorumda ne biliyim inş. dedikleriniz çıkar canımmm ya .ben yarın sabah eğerki farklı bi durum olmazsa tekrar idrar testi yapıcam evde sabah ki ilk idrarımla canım.ama yarın burda olmucam ama eğerki bişey çıkrsa ne yapıp ne eder size bi yerden yazmaya çalışırım canımmm umarımm dediğiniz gibi çıkar ayy çok heycanlandım yine inş.. hepberaber bu güzel haberleri vericez burda birgün gelicek🙂
amin canım inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz

kızlar gördüğüm rüya hala gözlerimin önünde çok etkilendim genelde gördüğüm rüya çıkar sizleri hiç görmedim ama bilmiyorum gördüğüm rüyayı burası için yorumluyorum çünkü hergün burdayım ve sonuçlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum bu yüzden aklımdan hiç çıkmıyosunuz bilinçaltı olabilir rüyada gördügüm kişi açıklıyorum 🙂 1,60 boylarında zayıf saçları omuzlarına dökülüyodu ve siyah renkteydi saçları minyom suratlıydı yüzünde masum bi güzellik vardı ve göbüşünde bebiş vardı 🙂 bakalım acaba kim bu melek sonuçlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum

ben değilim canımmmm 🙁

Geri