Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

günaydın canım ;
sende kendini hamişler bölümüne ekle hemen bence çünkü sende hamişsin canım ya içimden öle geldi,sen nezman test yaptırcan ?

ayyy canım benim ya okadar çok mutlu ve hayecanlı oldum ki anlatamam canım ya inş. inş.canımmm hamişimdir bugün 33.günüm ve regl günüm geçen ay ateşimmm birden düşmüştü 32.ve 33.günler buayda ateşim bugün yükseldi ayyy bilemiyorum canım ya fazla belirtimde yokk 3 gün önce test yaptığımda evde çıkmadı pazartesiye kadar gelemzse yapıcamm tekrar

:hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms:

FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)
BERA......................4 temmuz

Ela_1982................5 temmuz
SELZEH...................5-6 temmuz
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
ebruaker21..............10-11 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)

valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile.....

canım benımde cıkmamıstı evde yaptıgım testte ,2 kala yapmıştım negatifti sonuç,kanda cıktı benim kiiiii fıstıkım,sende bı kn testı yaptır bence,belirti kişiden kişiye değişebılıyor canım sende olmaya bılır

gecen aylara göre kendındekı hıssetıgın farklılıklar nedirr?örnek ateşinin düşmemsi güzel bı haberrr bence,hadı kız işallaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ayyy inş.dediğin gibidir canım ya offf yarın bi kan testi yaptırsammı acaba ya kocamada süpriz yapmak istiyorummmm ondan habersiz giderim sabahtan öğleden sonrada sonuç çıkar herhalde demi🙂

çıkar fatoşcum yaptır öğren artık geçtide günün haber et hemn bize ayyy süper yaa herkesler hamile çıkıyo darısı başımıza kız ebruu🙂

gecen aylara göre kendındekı hıssetıgın farklılıklar nedirr?örnek ateşinin düşmemsi güzel bı haberrr bence,hadı kız işallaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhh

canım evt ateşim yükselmesi tekrardan bu güzel haber benim için tabi.bide mide yanması var karnımda şişlikkk ve gaz şikayetim var halsizlik yorgunluk
midem sabahtan akşama kadar haif hafif bulanıyo bide o var kasık batmalrım vardı şimid geçti.belim çok ağrıyo şuan ayyyyy inşaaaaaaaaaallllllllaaaaaaaaaahhhhhhhhhh canım yaaaaa bunlar gebeliğin belirtileridir