Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ebruş seninle hemen hemen aynı belirtileri yaşıyoruz tatlım bakalım ne olacak zaman yaklaştıkça korku ve heyecan var off ya
İnşallah Sevinçciğim hayırlısıyla bizde taze gebeler listesine eklenriz canım yaa walla inşallah yanılmıyorumdur ama ben bu aydan çok umutluyum gerçi bide sonuç hüsransa kendimi nasıl toparlarım bilmiyorum ama nedense bana sanki hamileymişim gibi geliyor hakkımızda hayırlısı artık

efsun cum cnm o kadar çok sevindim ki anlatamam inan sanki kendim hamişim gibi hissettim ve çok duygulandım dileklerin için sağol cnm allah hayırlısıyla kucana almayı nasip etsin

Canım benimm.. Hadi hayırlı olsun kuzum benim.. Allah tamamına erdirmeyi nasip etsinn... Maşallah maşallahhh
Canım sen hakettin zaten bu bebişiii çünküüü herkese yardımcı olmayaa calıstın hiç yılmadaann.. canım yaaa çok sevindim senin adınaaa.. bundan sonra snden daha da güzel haberler bekliyorum.. Hayırlı olsun efsuncum.. azıkta olsa artıkın bişiler hisediyorsundur demiii meleğim ???? ????

Hamiş efsuncuk 😀

:dombili: ne kadar dadlu demii 😀 dombili bayan 😀

:esra: = efsuncuk 😀

ayyy herkesler gelmiş ne güzel
efsuncum yaa çok sevindim canım benim Allah hayırlısıyla kucağına sağlıklı bi evlat almayı nasip etsin.bizlerede dua et cnm ve hep ii şeyler düşün 🙂

kızlar ben sıcaklık ölçme işlemine başlıcam inş illa sabah mı ölçmek grek ben 2 saat önce ölçtümde 37.4 nası gerçi bunu efsun yorumluyo ama sizde bilirsiniz dimi🙂