Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım daha 8 günün varmış daha erken davranıyosun test için bence bekle varsa bile çıkmayacağını biliyosun inşallah hamilesindir ümidini kırmak istemem ama o batmalarda psikolojik olabiliyo hakkında hayırlısı olsun canım başka belirtilerin varmı

canım benimde sol kasığımda batmalar olmuştu sabaha karşı keskin ağrılarla uyanıyodummm canımmm adetime 1 hafta 10 gün varken vardı bunlar bende de şuan hafif bel ağrım var ve ara sıra yine sol kasığıma batmalar geliyo inş.canımmm bu ağrılarımızı biz hamileliğe yoralım da öyle çıksın canımm.şuan bence yapma çok erken daha çıkmaz canım bak ben tam adet günü denedim hiçbişey çıkadı belki de geç döllenmiştir kendimi öyle avutuyorum işte bence sende biraz bekle en azından adet günün gelene kadar canımmm ama çok ta merak ediyom dersen kan testi yaptır derimmm ama bence biraz sabrettt inş.allahım yüzümüze güler bizimde

fatoşcum kan testi yaptıramam cnm ya ben kan verince çok fena oluyom .ama inş dediğin gibidir batmalr ağrılar hamilelikten oluyordur çünkü bunların psikolojik olmasıyla alakası yok ağrıyo yani sonuçtas.hayırlısı diyelim inş

ebru kız hoşgeldintatil nası tatlım dün epey su yutmuşun okuduğumkadarıyla ay ne güzel yaa denize girebilmek okadar çok olduki haşemam öylece duruyo valla🙂

ebru kız hoşgeldintatil nası tatlım dün epey su yutmuşun okuduğumkadarıyla ay ne güzel yaa denize girebilmek okadar çok olduki haşemam öylece duruyo valla🙂
Canım sağolasın hoşbulduk evet sorma dün az kalsın boğuluyordum eşime diyorum okadar açılmayalım diye illa kendisyle yarıştıracak beni ben çok açıldığımda nasıl oluyor bilmiyorum birden panik oluyorum oda bunu bildiği halde ileri kadar açıldık ama gördü işte sonunda Allah korusun az kalsın karısız kalıyordu😀 Bu arada canlarım hepinizi öpüyorum nasılsınız kızlar,haa aklıma gelmişken Nurcuğum ben sürekli tatildeyim be kuzum yani burda yaşıyoruz eğer tatil gibii bir niyetiniz varsa walla buyrun gelin kapımız açık konyaaltındayız biz denize çok yakın hem tanışmış oluruz hemde tatil yapmış olursunuz kızlar bu teklifim hepiniz için geçerli unutmayın🙂

saolasın canımcım yaa ne güzel herzamn tatildesin yani🙂ama ben kapalıyım ve antalya pek bana uygun olmuyo haşemayla denize girerken bi yandan da rahat olmak istiyorum yani çevremdekilerde o tarz olsun istiyorum yada çok tanha bi yer.oyüzden de denize giremiyorum işte🙁ama inş bi gün antalya ya yolumuz düştüğünde tanışalım inş cnm ozamn bebişlerimizde olur belki onlarda arkadaş olurlar ayy ne güzel yaa hayırlısı tatlım benim