Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bende iim çok şükür cnm benimde kasıkta ağrı var okadar.fatoşcum sen hamile olmayasın cnm uyku falan ayrıca günü de geçti🙂

ayy inş.hamilesindir canımmm.ya benimde günüm geçti bugün 32.günümdeyimmm hala hiçbi belirti yok canımmm bitek gerçekten çok uykum var canımmm ama bu uyku bende daha önceden de vardı ama tabi bukadar değildi ne biliyim akıntımm var su gibi geliyo beyaz renkte anlamadımmm biraz daha beklicem hafta sonuna kadar sonra olmazsa kan testi yaptırırım canım

fatosss canım bi test yaptır bence 🙂

canım dün yaptığımda negatif çıkmıştı benim geçen reglim 33.günde geldi.bu ayda 32.günümdeyimmm bir gün daha beklemek istiyorummm ne olur ne olmaz belki yarın gelir regl inş.gelmezde eğer gelmz de ateşimde yükselirse hafta sonuna kadar test alır tekrar denerim canımmm ama şuan cesaret edemiyorumm🙁

canım ya bak bend eheyecanlandım şimdi benimki saat gibi olduğu için herkesi öel sanıyorum hayatım 28 ci gun sabah saat 10 kadar mutlaka geldiği için napimmm inşallahhhhhhh hamilesindir tedavisiz neysiz hamiş olursun güzelim tedavi insanı psikolojik olarak çok yıpratıyoo güzelim bee allahım uğraştırmasın kimseyi

BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;
FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)

BERA......................4 temmuz
Ela_1982................5 temmuz
incemese.................5 temmuz
SELZEH...................5-6 temmuz
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
ebruaker21..............10-11 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)

fatoşcum daha 8 gün var benim adete ama test yapsam kesin çıkmaz dimi canım yaa çok merak ediyom biliyorum çok aceleci davranmış oluyorum ama bi yandan da denemke istiyorum içimde garp bi umut var.bide sol kasığımda batmalar var.sadece tek yönde olması normalmidir

Geri