Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

incemeşe inşallah test sonucun pozitif çıkar canım . hayırlıu güzel haberlerini bekliyor olucam . hakkında hayırlısı olsun. reglin geçtimi yada regline kaç gün var canım?

incemeşe inşallah test sonucun pozitif çıkar canım . hayırlıu güzel haberlerini bekliyor olucam . hakkında hayırlısı olsun. reglin geçtimi yada regline kaç gün var canım?
canım daha reglime 3 gun var ama ben aşılama yaptırdım psikolojik değilse bayağı belirtilerim var meraktan çatlamamak için kan testi yaptıracağım
1,5 yıldır kendim denedim ama tutturamadım bi türlü aşılama yöntemien başvurduk bu 3 cü aşılamamdı 2 si tutmadı bakalım hayırlısı

efsun55 canım seninkide hayırlı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin canım belirtiler neyse anacığım bizede söylesene

saolasın canım . Rabbim enkısa zamanda sizlerede nasip etsin inşallah canım. bak canım benimde 20 ay oldu çalışmalara başlayalı. buay hamiş kaldım çok şükür . 4 ay önce eşim test verdi biraz hareket sorunumuz ve anomali vardı doktor hemen sigarayı bırakmalı aşılama yapılabilir dedi bizim moral bozuldu ama sonra keçiboynuzu kürü duydum . 3 ay düzenli bir şekilde içirdim eşime . süt+bal+k.boynuzu pekmezi karışımıda verdim 3 ya kullandı 4. ayında hamiş kaldım çok şükür sizlerde deneyin canım . zaten enaz 3 ay kullanılması gerekiyo . vücutta üretilen sperm 3 ay sonra meniden salınıyo çünkü
hakkınızda hayırlısı olsun
incemeşe inşallah aşılaman tutmuştur canım hayırlıu haberlerini bekliyoruz canım

incemeşe canım belirtilerim şunlardı ilk başlarda
göğüslerim şişti sızlıyodu .normalde reglime yakın olurdu ama regl günüme 2-3 gün kala normale dönerdi busefer öyle olmadı . ve reglime 2 gün kala sol kasığım çok sancıdı yatmak zorunda kaldım . çok şiddetli bıçak batması gibi sancım oldu
ve heran regl olacakmışım gibi olan sancılarım karın ağrılarım vardı canım . regl belirtileriyle çok benzer hamişlik belirtileri canım
test yaptım 2. çizgiyi gördüğüm halde karnım ağrıdıkça acaba reglmi oluyorum falan dedim korktum okadar yanii
birde kirpiklerim birleşti top top oldular
ve regl günüm geçmeye başlayınca miğde bulantılarım başladı umarım uzun sürmez
şimdilik bukadar canım

inşallah tutmuştur canım ya blmiyorum artık hayırlısıda sendeki belirtileri sormuştum gebelik belirtilerini bi söylesene nelerdi? gece tuvalete sık çıkıyormuydun vs. bunun gibi şeyler işte

ya bak bendekileri anlatayım sana ben haziranın 22 de aşılama yapıldı 2 sonra kasık bel ağrılarım başladı sonra kasığım mı ağrıyo karnım mı ağrıyo çözemedim sanki altta deprem oluyodu neyse aşıdan 3 gun sonra meme uçlarım delicesien acımay abaşladı o kadarki sütyen bile işkence geldi bana eşim gece uyurken yanlışlıkla değse ciyaklıyadım artık neyse kasık bel ağrılarım 2-3 gun sürdü geçti sonra sadece kasık ağrım kaldı ama bi sağa geçiyo batma bi sola vucut ısım çok yüksek bu arada elim ayağım yanıyoo resmen son 5 gundur de gecede en az 4 defa tuvalete kalkmaya başladım bu arada sigaradan midem bulandı 2 gun içemedim ama şimdi normal sabahalrı zor uyanıyorum uykuy açok düşkün oldum bunlar havadan olabilri ama burda nem oranı çok fazla bendekiler bunlardı canım sahi bugun belim ve kasıklarım gene sızlıyoo dün eğilip kalkarkende kasığım battı iğne gibi şu anda da gögüslerim acayip acıyoo sanırsın çürük