Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hmm şöyle hızlıca bir baktımda nesliden hala haber yok mu.Sırada eyşan ve fatoş var... Hadi kızlar elinizi çabuk tutun bize güzel haberler verin emi ....Yeni gelen arkadaşlarada hoşgeldiniz diyorummm..Evet doğru yerdesiniz🙂)Kızlar deniz kum güneş ve gezmeden fırsat buldukça uğrayacağım.Hepinizin sonucunu merakla bekliyorum.Ben daha çalışmalara bile başlamadım bana daha çooook var🙂))Hepimiz için hayırlısı....

günaydın cnm hoşgeldin naber?dün noldu siteye giremedim çatladım :laugh:
Hoşbuldum cnm sağol... 😀 Sanırım çalışma vardı bende tam olarak biillmiyorum... Yaaa hepinizi tanımak istiyorumm geçmişseee dönüp yazıları takipp etmeye çalışıyorum bugun aksilikyaaa internett yavaşş.. çoğunuzu tanıyorum amaaaa tanımadıklaarımdaa çookk..

:ang:
Hoşbuldum cnm sağol... 😀 Sanırım çalışma vardı bende tam olarak biillmiyorum... Yaaa hepinizi tanımak istiyorumm geçmişseee dönüp yazıları takipp etmeye çalışıyorum bugun aksilikyaaa internett yavaşş.. çoğunuzu tanıyorum amaaaa tanımadıklaarımdaa çookk..

cnm ben yeşim mali müşavirim 1 yıllık evliyim 26 yaşındayım 5 aydır bebiş istiyoz ama daha olmadı 🙁(

:ang:

cnm ben yeşim mali müşavirim 1 yıllık evliyim 26 yaşındayım 5 aydır bebiş istiyoz ama daha olmadı 🙁(
Ayy daha tazee gelinsinn 😀 Allah mutluluğunuzu daim etsinnn canım... :nazar: Maşallah allah nazarlardan saklasınn seniii melek.... İnşallah en kısa zamanda meleğine kavuşursun canım... Herkesinn dileğii ortaakkk allah hepinizin gönlüne göre versinn .... :nazar:

Geri