Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

İnş. canım yaaa bazen diyorum girip okuyayım sonra diyorum kendini heveslendirme hemen...Hayırlısı inş.Allah bizlere de sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin...

Kızlar size bişey soracağım.Kansızlık var bende acaba idrar testine bir etkisi olur mu olumsuz olarak?

kizlar sohbet bol valla pazar pazar oh ne guzel bende yatip yatip kalkiyorum iki gundur kasik sanci ve uyku ne oluyor bana anlamadim evide temizliyemiyorum oyle yatiyor havalarda isindikca ustumuze bir agirlik cokuyor vucudun yaniyor gevur gibi.

hazalcım aynen yaa hiç yerimden kalkasım gelmiyo mutfağın duvarlarını silmem lazım ama hiç bi iş yapasım yok yaaa ufff bide midem biraz tuhaf benim yemek yiyesimde yok hafif i bulantı var bende anlamıyom ama sıcaklarda etkşiliyo galiba

BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
NESLİ84...................26 haziran ????? 2 gunluk gecikme yasiyor arkadasimiz 🙂
EYŞAN.....................29-30 haziran
FATOSSS................. 30 -31 haziran
GÜL GÜZELİ.............1-3 temmuz
BERA......................4 temmuz
SELZEH...................5-6 temmuz
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
nur85......................11 temmuz
ebruaker21..............10-11 temmuz
ecem09...................24 temmuz
fatoscugum bugun hic gelmedin tabloyu ben dasiyorum yerine cok arkada kaliyor bak bide yeni arkadasimiz katildi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ay hic sorma nurcugum ya biz genelde soguk havaya alisiz hic gunus gormeyiz boyle bi iki gun gunes oluncada makine civcizi gibi seriliyoruz.

🙂kız Allah seni netmeye güldürdün beni valla bilmiyom ben sıcağı çok severim aslında cnm ama dediğim gibi halsizim çok.bilemiyom hayırlısı olsun bakalım

Geri