Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

eyşancım hayırlısı cnm inş hamişsindir nesli sende cnm.bizlerde dua edin kızlar hayırlısı inş bizde hamileyizdir.bende de 3 güngür öyle bi yorgunluk varki yer,mden kalkasım gelmiyo canım hiç bişey yapmak istemiyo kızlar nolcak bilmiyom hafif kasıkta ağrılarım var bu sabah aynı adet olcakmışım gibi ağrıyla uyandım ne biliim ya psikolojik mididr dicem ama aynı adet ağrısı hani hafif bele vurur ya iştet öle hayırrlısı olsun benim daha 12 günüm var uzun yani

Kızzz yoksa sen hamilemisin
ayyy hadi inşallah canım yaa eyşan çok merak ettim bi test alıp yap daha noluuuurrr hadi test parasını ben göndercem nolur çok heyecanlandım kız yaaa anam bana nolduysa

Kızzz yoksa sen hamilemisin
ayyy hadi inşallah canım yaa eyşan çok merak ettim bi test alıp yap daha noluuuurrr hadi test parasını ben göndercem nolur çok heyecanlandım kız yaaa anam bana nolduysa
aşkım idrar testi yaptım evde iki gün önce negatifti...adetim geçmeden kan testi yapmıcam kendi kendime söz verdim🙂adet olursam çok üzüleceğim bu ay çok kaptırdım kendimi ebru yaa

ay bide rüyamda çift çizgi gördüm mutluluktan uçuyordum bilinç altım üstüm sağım solum hep hamilelik nolcak böle ya...

aşkım idrar testi yaptım evde iki gün önce negatifti...adetim geçmeden kan testi yapmıcam kendi kendime söz verdim🙂adet olursam çok üzüleceğim bu ay çok kaptırdım kendimi ebru yaa
fazla kaptırma kendini canım bak ben bu ayın 15. de regli oldum dun akşam belimde regli olacakmışım gibi ağrı oldu bugün sabahta aynı şekilde bel ağrısıyla uyandım bak ben şüpeleniyomuyum hiç düşünüyomuyum deeermişim çok zor ya beklemek canım biraz daha bekle testi tekrarla inşallah bebiş vardır

evet beklemek çok zor canım kendimi kaptırmamaya çalışıyorum olmuyor...bu ay hamile kalırsam ilginç olaylar yaşadım çocuğuma anlatacak hikayem olur🙂beklemeye devam..

Haydaaaa gelde iki gün bekle şimdi işin yoksa ben ortadan ikiye ayrılırım valla beklerken sabırsızlıktan:hıms: kendim için bile bu kadra sabırsızlanmadım kızz😀 neyse madem öyle diyon öyle olsun bakalım hadi gözün aydın desekmi şimdiden ne🙂 hadi Allahım utandırmasın inşallah bebeişin vardır da beklediğimiz edeysin😀

ah canım inşallah ....