Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canim dun yumrtlamam gerceklesti 26 gunde bir regli oluyorum en son haziranin 14 de oldum bu gun 14 gundeyim yani reglime su an 12 13 gun var ama dun aksam 4:30 dan beri sancilar icindeyim ve sadece sol kasigimda basladi ama emin deyilim canim hamislikmi yoksa baska seymi son yarim saattir hafifledi ama geceden beri oldum ve sadece sol kasikta baskada hic bisey yok simdilik bende acaba tas falanmi dusuyor diye dusundum bakalim hamissem ilerki gunlerde baska seylerde cikar heralde dua et canim insallah hamislik belirtisidir ya anlamadim.

kizlar bende cok ruya gorurum ve hep ruyalarim gerceklesir bende onceki gece ruyamda esimi gordum bi koy gibi yerdeydik ve heryer bahceydi aralardan yol geciyordu ve esimin uzerinde giriy kostum koldutun altinda karbuz diyer elindede beyaz posetin icinde iki tane ekmek le bana dogru geliyordu ama o behceler okadar guzeldiki o ruyanin etkisinde kaldim hala ve bugunde ruyamda bi erkek bana kalin bir bilezik verdi ve bilezigin uclarinda bagli bes parmaga takilicak bes yuzuk vardi ve bende o yuzukleri takmaya ugrasirken sansiyla uyandim ve su saate kadar kivrandi sizce nedir kizlar bu ruyalarim.

kızlar bu sabahki testte cift cizgiyi gördüm 3 gün sonra tekrarlıycam. kandil günü dua eden herkese minnetarim. fazla kalamıycam gelismeleri bildiririm
öpüldünüz..
cok mutluyum ve de cok saskın
Allahımmm inanamıyorum
çok tebrik ediyorum seni arkadaşım darısı bizlerin başına inşallaaahhhh(amin)ne güzel bu ay hamilelerimiz bayağı artıcak öyle hissediyorum😀

boyalıkuuşşşşşşşş tebrikler...ya bu tablo uğurlu geldi süper.........çok heyecanlaıyım bende pazartesi salı olacağım adet..ama kendimde değişiklik farklı bişe hissetmiyorum..herkesin kasık ağrısı batmaları falan var bende yok::🙁ben değilim galiba ya ufffff

Yaa öfff internet çok yavaş kızlar önceki yazışmaları yarım saatte okudum net düzelince tekrar girerim hepinizi çok öpüyorum sağlıcakla kalın geleceğin anne adayları😀

canım bende de cok belirti yoktu. kasik agrım da aynı adet sancısı gibiydi. hep gelicek sandim hatta son gün öyle oldu kı agrı kesici icecektim son anda vazgectim. simdi de sadece hafif bulanti var.. hala cok umutlanmak ıstemıyorum ama bu sefer hamıleyim sanirim.. pazartesiye kadar bekliycez bakalım.. ailelere söylememek icin zor tutuyorum kendimi. ümidini kaybetme cnm ama cok da heveslenme.. öptüm senı.

tüm tebrik eden arkadaslara tesekkürlere... cok mutluyum

ya öff internet harbiden yavaş ya bende sadece bede sorun var diyodummm ama değilmiş ya kızlar be çok kötü oldummm elim ayağım tutmuyo başım dönüyooo midem yanıyooo ve baldırımdan itibaren ayaklarımmm gitmiyooo bi acayip oldum ya

Bana kalırsa fatoş sende hamilesinya du bakalım😀 ha gayret kız ne kaldı şunun şurasında senden de aldıkmı hamile haberini ooo deymeyin keyfinmize bu ay çok bereketli geçiceğe benziyo😀