Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Aussie-angel inşallah 2- 3 gün sonra hayırlı haberi verirsin.. Dualarım sizlerle

aminnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnn
sağol canım Allah razı olsun...
inşallah hep birlikte veririzz....
ben çıkıyorum netten uykum geldii az yatayım barii.. goz kapaklarım kapanıyorr.... Allaha emanet olun kızlarrr sonra gorusmek uzeree.. hepinizde kendinizee cok ama coookk iyi bakın.....
opuyorm

bebek_opucuk.jpg

aminnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnn
sağol canım Allah razı olsun...
inşallah hep birlikte veririzz....
ben çıkıyorum netten uykum geldii az yatayım barii.. goz kapaklarım kapanıyorr.... Allaha emanet olun kızlarrr sonra gorusmek uzeree.. hepinizde kendinizee cok ama coookk iyi bakın.....
opuyorm

bebek_opucuk.jpg

ohhh benim yerimede uyu canımm ne yazıkki çalışıyorum keşke öyle bi şansım olsaydı 🙁( :123:

size iyi akşamlar kızlar...yarın allah kısmet ederse tekrar görüşürüz kendinize iyi bakın
ben çıkıyorum byyy

okudum cnm... benm de regl tarihim 25 indeydi aslında :D:D dün ewde yaptığım testte çıktı ... son 3 güne kadar kasık ağrımda yoktu 🙂 benm tek belirtim bel ağrısı ... haala da bi belirtim yok... göğüslerde hassasiyet oluomuş o da yok...kesinlikle kadından kadına değişiyor belirtiler...

merhaba özgeözgecim,
benimde 25 nisan cumartesi günü adet olmam gerekiyor.
fakat aynı senin gibi kasıklarımda bu haftaya kadar ağrı yada sancı yoktu.belimde bugün sabah kalktığımdan beri çok ağrıyor. göğüslerim şişti ve üzerlerindeki mavi mavi damarlar çok belirginleşti. Acaba bende idrar testi alsam evde yapsam çıkarmı?inşallah bende senin gibi hamileyimdir.....
bu arada bel ağrısı sende kaç gündür devam etti.uzun süredir mi var yoksa son bir kaç gündür mü var???

Good%20Morning%20(121).gif

Günaydın Kızlar 🙂
Ben daha adet olmadım, sanırsam stressten gecikme oluyorr..
Neyse hayırlısı olsun...
sabrın sonu selamettir demişler..

Tekrar günaydın veee Herkese hayırlı cumalar diliyorum...
aeol'un
🙂
:yahoo::yahoo::yahoo:

Geri