Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

teşekkürler ablam vericem bu kiloları kurtulucammmmmm

jelibon seni kıskandım wallaa bende sıkı bir rejime girdim 🙂
Şimdiden herkesii kırıp geçiriyorum🙁 açlık bana göre değil.... Sendeki sabrı azmi Allah banada versin... Şuan 68 ile 69 kilo arasındayım...

canım aç kalmadan diyet yapıyorum az ve sık yiyorum az kalorili yiyecekler tercih ediyorum. ben hiç aç kalamam.bu şekil hiç zorlanmadım inan. tatlı tuzlu yok kola ve kahve tüketimi çok yok olursa bol sütlü. tuz olayıda yeğini normal tuzlu yap sadece bu şekil ekstradan tuz yok yani 😀 kolay gelsin bende 68 olmuşum bu arada

su sigarayi birakmanin yan etkisi bi gecsin bende basliycam :zuha:
simdi habire tikiniyorumda😀

merhaba arkadaşlar bugün son dr kontrolüme gittim. sorunum bitmiş çok şükür. bizi 3 ay serbest bıraktı :minik: 3 ay sonra olmazsa ilaç tedavisi dedi. hayırlısı bakalım. inşallah 3 ay içinde olur

bu gün gittim dr ye eşimin sperm sayısı artmış ama diğer testte göre hareketliliği düşmüş.
bende her türlü kür yorumlarınızı bekliyorum. dr dedi sağlığına kavuştunn dedi 3 ay serbestsiniz dedi :minik: 3 ay içinde olmazsa ilaç tedavisi başlıycak. nasip hakkımızda hayırlısı. carzimacım her türlü kür ne varsa benimle paylaş. bilen herkes paylaşsın. sizi seviyorum

Geri