Geri çekilme yöntemi ile birlikte olduk Hamile olabilir miyim

mavilii

Yeni Üye
Üye
Geri çekilme yöntemi ile birlikte olduk Hamile olabilir miyim
Merhaba nişanlımla doğurganlığımın en yüksek olduğu günü unuttuk birliktelik yaşadık 5 gün oluyor geri çekilme yöntemi ile içime boşalma olmadı ama ilk birlikte olurken geri çekilirken akmış olabilir bir damla falan kendisi böyle dedi daha sonra vazgeçti düşününce olmadı dedi bende emin olmadım doğurganlığım takvime göre nisanın 29 ve mayısın 4 'ne kadar biz ayın ikisinde birlikte olduk en yüksek olduğu zaman . Ertesi gün göğüslerim'de ağrı sancı sızlama oldu özellikle göğüslerimin yan kısımları ön kısımlarında göğüslerime dokununca elime birşeyler geliyor gibi koltuk altıma doğru zonkluyor bazen kasık ağrım var bazen sağ bazen sol ve akıntı var regli olucak gibiyim bulantı da oluyor artık pskilojik mi değil mi bilmiyorum göğüs uçlarım koyulaşmış gibi geliyor belkide çok araştırıp taktığım için öyle geliyor bana dün ve ondan önceki gün test yaptım negatif çıktı doğurganlık dönemim bitti ama hala neden devam ediyor reglime 11 gün var acaba döllenme belirtileri mi yoksa psikolojik mi bende pcos var birde hap kullanamadım teşekkür ederim

Selamlar hayatım öncelikle geri çekilme yöntemi ile ilgili hamilelik konularımızı bir incele sonra sorunu tekrar sor olur mu ?

Geri