Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Bişey olmaz dedi canım bilmiyorum sıkıntı da olmadı . Bebeği görmem lazım dedi dış gebelik mi yoksa boş gebelik mi olabilir dedi

Sıkıntı oluyor canım bidaha baktirma derim. Bende basta baktirmayacaktim daha once yasadigim icin diş gebelik ihtimaline dayanarak baktirdim. Zaten karından kese görünmüş dış olmadığı belli hemen o öyle belli olmuyor ayrıca 1 ay bilemediler ve kanama yaşadım🙁( kesede gorunmeyebilior 8 haftaya dek. beta takibi belli eder dış gebeligi düşüğe nazil karar verdi?

Baktirdim alttan 1 hafta demedi tirnak kadar kan geldi🙁 bidaha tercih ettirmesin Rabbim hayırlısıyla sağlıkla herşey normal gitsin

AMİN canım . Bilmiyorum bende sıkıntı olmadı kanama da olmadı çok şükür . Zaten daha önce ki bebek karnımda öldüğü için alttan baktı sanırım . Çok şükür bebeği de gördü . Şimdide clexan denilen ıgne yi vurulma durumum var. Haftaya kalp atışını duyarsak inşallah o ıgne ye de başlayacak. Sonuçlara göre bende kan pıhtılaşma si olduğu soylenemezmis ama hemen hemen bütün gebelerde önlem amaçlı ve bebeği koruma amaçlı baslanirmis bu igneye.

Baktirdim alttan 1 hafta demedi tirnak kadar kan geldi🙁 bidaha tercih ettirmesin Rabbim hayırlısıyla sağlıkla herşey normal gitsin

Canim senle benim hamileligimiz aynı gidiyor sanırım benim 5+1 seninki de 5+2 olsa gerek dimi 🙂 sen kalp atışını duymak için nezaman gideceksin doktora. Bide doktorun sana da ilaç verdimi . Ben bidaha soyleyim kullandığım ilaçları dün vitamin iğnesi verdi dodex ismi. Aspirin içiyorum hergün ve folik Trio . Birde gece yatmadan önce crinone vajinal jel kullanıyorum. Yakında da clexan denilen kan sulandirici igneye başlıcam galiba.

Hastaneye evim 2 saat Dr um 26 sinda gel karindan görelim dedi canim vitamin hali kullanıyorum ben sadece