Dermatix krem nasıl kullanılır kullananlar var mı?

D

Dermatix

Forum Okuru
Dermatix krem nasıl kullanılır kullananlar var mı?

Dermatix krem ne işe yarar melek kadınlar kulübü dermatix krem fiyat forumda.​

Kızlar sezaryen oldum 1 ay oldu ve yaralarim acıyor sanki dematix diye bir krem duydum bunu sezaryen olduktan sonra kullananlar var mı nasıl bir etkisi oldu acaba? Dermatix krem ne işe yarar tam olarak kullananlardan yorum bekliyorum.

Merhabalar
Dermatix krem yaraları iyileştirme de etkili bir krem. İyileşemeyenler yaralar ameliyat izleri sezeryan de buna dahil olmak üzere bu tür durumlarda kullanılabilir. Cildimizde ya da vücudumuzda oluşan yara izlerini geçirme ne de etkili bir kremdir. Yetişkinlerde olduğu kadar çocuklarda da kullanılabilir. Özellikle cildinize sürdüğünüz de yarayı deri altından onarmaya başlar. Derinin altına nüfuz ederek derinlemesine ve hızlı onarım sağlar. Cildinizdeki çizikler kesikler ve yaralanma sonucu oluşan izleri yok etmeye yarar yaranın kurumasını kapanmasını ve kabarmasını önler. Tabii ki böyle kremleri kafanıza göre kullanmanızda sakıncalı olabilir onun için öncelikle herhangi bir ilaç da kullanırken ne kadar masum olursa olsun doktorunuza danışmadan kullanmayın. Dermatix krem aynı zamanda içeriğinde bundan bileşenler sayesinde cildi nemlendirir besler ve ölür hücrelerinden de arındırır yepyeni bir cilde sahip olursunuz. Elbette bu krem ameliyat ve sezaryen noktalarına uygulandığında hızlı iyileştirici etkisi olur. Ama sakın unutmayın bu krem açık yaralarda kullanılmamalı ağız burun yüzümüzde de uygulamanızı tavsiye etmem. Benzer bir ürün olan "beyruha cilt yenileyici krem kullananlar nasıl bir etki gösterdi sizde" konu linkimizi de aşağıda inceleyebilirsiniz.

Geri