clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

tüm anne adaylarına merhabalar bende bu iğneyi kullanıyorum daha önce 2 düşük yaptım kalp atışlarını duyamadık şimdi 25 haftalık hamileyim Allah'ıma çok şükür çok mutluyum iğne kullanmak bazen can yakıcı olsada umrumda değil bebeğim sağlıklı olsun bana yetiyor.biz ilk başta koldan yapıyorduk daha sonra morluklar artınca göbekten başladık çok korkmuştum ama o kadarda acımadı bebişimiz için herşey yapmaya değer şimdi ise göbeğim sertleşmeye başladı bugün ilk defa bacaktan yaptık acı oranı en az bacaktan oluyormuş meğerse Allah'ım hepinize kolaylık versin inşallah hamile olmak bu kadar güzelse anne olmak kim bilir nasıl güzel bir duygudur hepinize mutlu hamilelikler diliyorum......

arkadaslar benimde ilk gebeligim 8 haftada bitti.arastırma sonucu protein s eksikligi çıktı yani kan pıhtılaşmasi.su an yine hamileyim ama düsük tehlikem var.igne kullanıyorum.igneyi kullandıktan sonra kahverengiiiii ve pembe karısımıı kananmamm oldu.acaba ignedenmiii yoksa düsük habercisinimii.yorumlarınıza ihtiyacim var

arkadaslar benimde ilk gebeligim 8 haftada bitti.arastırma sonucu protein s eksikligi çıktı yani kan pıhtılaşmasi.su an yine hamileyim ama düsük tehlikem var.igne kullanıyorum.igneyi kullandıktan sonra kahverengiiiii ve pembe karısımıı kananmamm oldu.acaba ignedenmiii yoksa düsük habercisinimii.yorumlarınıza ihtiyacim var

kimse yorum yapmamıss.ama ben yazayim allah korusun benim gibii olanlar olursa ben örnek olayim.maleseff bebegimi düsürdüm 1 hafta oldu ama hala kanammam deva ediyo.umarim biterr ve yenii meleklerime kavuşmak için yola çıkarim

kalp atışları clexan iğne

merhaba arkadaslar benmde 3 dusugum var ikitanesinin hiç kalp atişlarını duyamadık ve kürtajla sonuclaandı .diğeri ise kimyasal gebelikti.suanda tekrardan hamileyim evimde iğnem vardı test yapar yapmaz evde kendim hamle oldugumu öğrenınce iğneyi kullnmaya basladım .bendede heterezigot var pıhtılasmaya egılım yani.benm gibi olup bebegıne saglıkla kavusan kalp atısını duyan varmı arkadaslar lutfen yuregıme su serpin.sımdıden tsk ederim

hamielikte su azlığı

benimde bir düşüğüm oldu sonra yine hamile kaldım clexane 4000 kullandım sezaryan dogumla bir kızim oldu şimdi iki buçuk yaşında şimdi yine hamileyim ve yine iğne kullanıyorum çok zor gerçekten

clexane

mrb hasta yakını olarak dayımın eşi iki düşükten sonra kan pıhtılaşması için sizin kullandığınız iğneden kullandı şuan 9. ayın içinde doğurmasını ramak kaldı inşallah sizinde aynı şekilde sonuçlanır

merhaba arkadaşlar bende daha önce iki kez hamilelik geçirdim ve ikiside 2 2buçuk aylıkken karnımda öldü birsürü tahlil yapıldı ve kanımda kan pıhtılaşması çıktı şimdi 5haftalık hamileyim bende clexan 4000ml iğneden kullanıyorum bendede morartılar ve yanma oluyo inş. bu iğneler bi işe yarar bende çocuğumu hayırlısıyla kucağıma alırım Allah bu acıyı ve bunun yokluğunu kimseye yaşatmasın

ya arkadaşlar bende şu an 5 haftalık hamıleyım vee bu 3. hamileligim onlar düşük olmuştu şimdide 0i4 lük celexcan igne kullanıyorum koldan vuruyorum ama bi sorun olmaz inşallah. ama biraz kısıklarımda agrı var ama inşallah bişey olmaz doktora gitcem bu gün hayırlısı bakalım...herkese hayırlı günler hayırlı hamilelikler olsun inşallah.

merhaba arkadaşlar benimde kanımda pıhtılaşma var şuan hamileyim bende iğneye başlamıştım ama bende kanamaya sebep oldu ve doktorum iğneyi kesti hala daha iğneye başlamadık bazen gerekmeye biliyormuş ama benim aklımda hala sorular var kullanmazsam tekrar erken doğum olurmu hatta iğneleri hergün deyilde 3 gün arayla kullanmıştım ama genede kanama yaptı böyle sorun yaşayanlar varmı doktorunuz neler diyor lütfen bilgi verirmisiniz

bende 2 tane dusuk yaptım 3 ü hamılelıgımde dr banada verdı o ıgneden bende vurundum hergun sureklı olarak sureklı gobekten vurmak zorunda degılsın kol ve bacagından da vura bılırsın agrı ve sıskınlıge gelınce sureklı aynı yerden vurdugun ıcın oluyordur zamanla alısıyorsun zaten benım mukafatım guzel oldu kızım 3 yasında ınsallah senınde oyle olur cektıgın acılara deger...allah yardımcınz olsun

Geri