Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Ya tabi kesin bişi diyemeyiz ama büyüj ihtmal eşinde sorun olblr ben söyliyim senn herşeyn norml. Eşinde belli bi süredwn snra anlar am inşallah iş işten geçmez

Ya bn artk dktora bile gtmk istmiymm..bu uzun yillar olmayanlara rbbm binlerce kez yardmci olsn. İnann cookk yoruldmm..esim ne yapsamda dktora gtmez.bn 4 ayri dktora gttm progestan tahlili verdm adetin 21 gnu 37.5 cikti.yani bnm yumurtlma oluyr adetm dzgn hic aksamiyr..ama olmuyr olmuyr iste..bu hfta icnde iki arkadsm bnden snra evlndi ikiside hamilemus..boyle duyunca bilmiyrmm cokk kotu bi dygu..🙁( ltfnn dualrnzda benide untmayin🙁(
Asya daha 9. Ayındasın ne kadar çok yıpratmışsın kendini. Yapma böyle ne gerek vardı 4 doktora sanırım eşin doktora gitmediğin için sen kendinle uğraşmışsın. Sen eşinle otur güzelce konuş bir de o gitsin sadece sperm örneği verecek. Bizim gördüğümüz işlemlerin yanında ne var ki sperm örneği vermekte. Çocuk düşünmeye başladığımızda ben doktora gittikten 1 ay sonra eşim de gitmek istedi sende yok ama belki bende vardır, varsa boşuna vakit kaybetmeyelim dedi gitti. Kıyamam sana 9 aylık evli olduğunu yazmasan bu kadar sıkıntı strese herhalde yıllardır olmuyor derim. Yapma canım böyle sana yazık 🙁

Slm kizlar bisey sormam lazim gecen hafta cuma igne vurulmustum dun etkisi gectimi die test yaptim cunku 7gunde geciyor bende etki çooook silik yok gibiydi cizgi bugun bidaha yaptim daha belirgin baya belli cizgi cikti dunku teste gore bu nedemek simdi yarin kan tahlili yaptiricam boyle testte cikan oldumu aranizda simdiden Teşekkürler
Anlamadim ben, çatlatma iğnesi vurulduktan yedi gün sonra test yaptin ve pozitif cikti oylemi ? Soktayim simdi ! O kadar erken belli olur mu ki ?
Ama su cok onemli bi nokta, igneyi adetin kacinci günü vuruldun ?

Ya bn artk dktora bile gtmk istmiymm..bu uzun yillar olmayanlara rbbm binlerce kez yardmci olsn. İnann cookk yoruldmm..esim ne yapsamda dktora gtmez.bn 4 ayri dktora gttm progestan tahlili verdm adetin 21 gnu 37.5 cikti.yani bnm yumurtlma oluyr adetm dzgn hic aksamiyr..ama olmuyr olmuyr iste..bu hfta icnde iki arkadsm bnden snra evlndi ikiside hamilemus..boyle duyunca bilmiyrmm cokk kotu bi dygu..🙁( ltfnn dualrnzda benide untmayin🙁(
Canim sen anlamiyosun bak, sende ve esinde hiç ama hiç bir sikinti yoksa bile, bir Ay içinde hamilelik yuzdesi sadece yüzde onbes dir !
Ve bu her ay yüzde bes yukselir.
Yüzde yüz olmasi için en az bir yil gecmesi lazim. Yani senin suanda takindigin stres boşuna ! Bide esin spermogram yapmasi sart, bebek istiyorsa yapar. Istemiyorsa o ayri bi konu.

Ben iki yildir bekliyorum üstelik sikintimiz bir tane de degil. Ama ben senin kadar bunalmis degilim. Evet çok istiyorum ama zamanini da rabbim bilir. Hayirlisiyla nasip etsin inşaallah

Asya daha 9. Ayındasın ne kadar çok yıpratmışsın kendini. Yapma böyle ne gerek vardı 4 doktora sanırım eşin doktora gitmediğin için sen kendinle uğraşmışsın. Sen eşinle otur güzelce konuş bir de o gitsin sadece sperm örneği verecek. Bizim gördüğümüz işlemlerin yanında ne var ki sperm örneği vermekte. Çocuk düşünmeye başladığımızda ben doktora gittikten 1 ay sonra eşim de gitmek istedi sende yok ama belki bende vardır, varsa boşuna vakit kaybetmeyelim dedi gitti. Kıyamam sana 9 aylık evli olduğunu yazmasan bu kadar sıkıntı strese herhalde yıllardır olmuyor derim. Yapma canım böyle sana yazık 🙁
Aynen katiliyorum canim. Ne demek ya dort doktor, uç Ay klomen falan. Sana büyük halsizlik bu. Kendine bunu yapma ve yaptirma canim. Evlilik iki kisiliktir, bebek de iki kisiliktir, neden tek basina ustleniyorsun ki ?! Bu büyük halsizlik canim. Esine guzelce herseyi konusabiliyor olmalisiniz, ve bu konuyuda konusun, çocuk istiyorsa onunda fedakarlik yapmasi gerekir, herseyi yanliz basina ustlenemezsin. Yazik gunah ya

Geri