Canim kardeslerim

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Canim kardeslerim
Bugün icim öyle sevgi ile dolu ki. Kardeslerim bu yazilari okuyamasalar bile (ücüde erkek) onlari nekadar cok sevdigimi anlatmak ve onlara bu sekilde tsk etmek istedim.

Ekeklerin en büyügü, aramizda sadece 2,5 yil var, beraber krese giderdik, ablaaaaaaaa sadece benimle oyna, ablaaaaa benim yanima otur der dururdun, hic ayrilmak istemezdin benden.
Büyüdün koskoca adam oldun simdi, icraci kardesim benim.
Az kavga etmedik seninle, benden fazla banyoda vakit gecirmene sinir olurdum :)
Kac defa sigaralarimi kirdin...
Ama yinede kiyamazdim sana.....
Gecenlerde abla ben asik oldum, tanismanizi istiyorum dediginde hem cok mutlu olmustum hemde bi korku sarmisti, allahim ins. kardesim layik biridir vs. diye.
Yolun acik olsun kardesim; kardesim oldugun icin allaha binlerce sükür.

Sari oglanim benim, sen dogdugunda 8 yasindaydim nasil sevinmistim, nekadar tombis nekadar tatliydin.
Annemler seni bana emanet etmisti birgün, okadar cok agladin ki dayanamadim bende basladim aglamaya seninle :)
Biz birbirimize benziyormusuz, cok duygusal cok canayakin derler sana ve bana.
Bu yil takdirini alip annemlerden önce benim ofise gelip "Ablaaaaaaaa takdir aldim takdiiiiiiiiir" deyip
beni yine duygulandirdin, az daha aglayacaktim.
Ilerde seni diledigin yerde görürüz ins. gelecegin Pilotu :)
Yolun acik olsun kardesim; kardesim oldugun icin allaha binlerce sükür..

Gelelim sana deli cocuk 11 yasindaydim, ve acik konusmak gerekirse üff yine mi erkek demistim, ben kiz kardes istiyordum ama, diye az deli etmemistim anne babamizi.
Okadar deli dolusun ki birazda fazla simarik galiba :)
Bizim sucumuz biliyorum, ama senin gibi tatli birine nasil karsi cikalim ki?
Baba param yok, babasi verir, annesinden isteyemez annesi bilir parasi oldugunu :) dogru ablaya "Canim kardesim paran var mi?" hmmm seyyy " hadi al bakalim" Sagol ablam deyip boynuma sarilmam ah sana doyamiyorum ya :)
Babama sigara ictigimi sen ispiyonladin bunuda unutmadim buarada :)
Sen ne isteyecegini bilemeyecek kadar cok kücüksün ama umarim tüm dileklerin gercek olur.
Yolun acik olsun kardesim; kardesim oldugun icin allaha binlerce sükür.

Merci erkeklerim benim :)
Sizin ablaniz olmaktan gurur duyuyorum!

Cevap: Canim kardeslerim

Allah mutluluğunuzu ve sevginizi hiç bozmasın canım..Benimde bir ağbim bir erkek kardeşim var ve onları çokkkkkkkk seviyorum..

Allah sizi birbirinizden ayırmasın hep böyle mutlu yaşayın inşallah..

çok guzel yaaa.bende ewın tek kızıyım..keşke benımde kardeşlerım olsa.bırbırınızın kıymetını bılın..allah sızı bırbırınızden ayırmasın canımmm.kıskandım walla

Geri