Babam,Eşim,Sadmin ve Tüm babalar...

Cevap: Babam,Eşim,Sadmin ve Tüm babalar...

başta canım babacığım sadminim ve bütün babaların babalar günü kutlu olsun... babasız geçirenlerin başı sagolsun kaderde varsa o oluyor bende anneler gününü buruk geçiriyorum...allah sabrını da verir herkese insallah

Bu gün babalar günü...

Her yıl ki babalar günün de benim gibi yüreği buruk geçiren evlatların, babalarının ve kendi canım babamın ruhu şaad olsun... (canım babam, babalar günün kutlu olsun)

Ben de öncelik le Sadmin arkadaşımın ve tüm Melek'lerimin babalarının ve de yer yüzünde ki tüm babaların babalar günün kutluyorum, dilerim ki ALLAH hiç bir evlatdan babasını ona en çok ihtiyacı olduğu dönemde almasın... Ve yine dilerim ki babalar günü msjlarını gören hiç bir evladın boğazı benim ki gibi düğümlenmez...

Babalarınızın kıymetini bilin arkadaşlar, onlar şu hayat da siz bilmeseniz bile siz güç veren şahıslardır, kaldı ki kız çocukları güçlerini babalarından alırlar.

Tekrardan tüm dünya üzerinde ki babaların, babalar günü kutlu olsun...

Rüyamın yazdıklarına bende sonuna kadar katılıyorum..Baba yerini hiç bir şey dolduramaz,bizlerin ilk ve tek aşkı babalarımızdır,en azından benim için öyle..

Yaşayan tüm babalar..BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN..

Ruhun şad,mekanın cennet olsun babacığım..

Ne yazıkki bende babalar gününü buruk geçirenlerdenim... İnşallah benim kızım bu günü hiçbir zaman buruk geçirmez çünkü gerçekten çok zor..
Ama yıllardır kutlayamadığım bu özel günü dün eşimle beraber kutlamak gerçekten çok hoştu... Sabah kahvaltısında yumurta haşlamıştım ve yumurtanın kabuğunu soymadan üzerine BABACIĞIM BABALAR GÜNÜN KUTLU OLSUN SENİ ÇOK SEVİYORUZ KIZIN BEREN yazdım.... 🙂 eşim çok duygulandı ve göz yaşlarını tutamadı... Rabbim kimseyi annesiz babasız bırakmasın

Öncelikle eşimin sonrada tüm babaların babalar günü kutlu olsun.....

baba-2.jpg

Geri