Tatilciler için en güzel plaj saç modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Tatilciler için en güzel plaj saç modelleri
Malum yaz aylarını yaşıyoruz... Birçok kişi şu sıralar bunaltıcı sıcakların karşısın da havuz ve denize girmeyi tercih ederek yazın keyfini çıkarıyor..
Bir bayan için saçlar bana göre o kişinin en değerli aksesuarıdır. Her bayan saç modeline, rengine ve saçlarına değer verir diye düşünüyorum... Özellikle uzun saçlı bayanları yakından ilgilendirecek konumuz ile sizlerleyim..
Her daim saçlarınız ile çevrenizi büyülemek istermisiniz? Kim istemez ki sözlerini duyar gibiyim..
Tatil de, deniz ve havuz kenarların da oldukça doğal görünen saç modelleriniz ile yazın tadını çok çıkarmanız için sizlere en güzel plaj saç modellerinden oluşan görsel örnekleri paylaşmak istiyorum.
bandalalı plaj saç modelleri.JPG

Bandalı bu güzel saç modelleri özellikle genç kız ve bayanlar tarafından en popüler plaj saç modelleri arasın da yer alıyor. Farklı renk ve desenlerden oluşan bandalar, saçların üzerine takılarak farklı bir görüntü elde edilirken saçlarınız ile daha rahat hareket etmenizi sağlıyor.
bandalalı uzun saç modelleri.JPG

Saçlarınız toplu yada açıkken de takabileceğiniz bandana yada ince bir eşarpı bandana şekline getirerek elde ettiğiniz aksesuarlar saçlarınız da mayo, bikini, pareo ve kıyafetlerinizi tamamlayan şık bir detay olarak yer alacak.
plaj için saç modelleri.JPG

Bunun yanın da tam da plaj için en uygun saç modellerinden biri olan deniz kızı örgü saç modellerini tercih edebilirsiniz.
Farklı saç örgüsü modelleri ile ile uygulanan saçlarınız da havuz ve deniz de yüzerken hareket özgürlüğü de yaşayacaksınız.
plaj için uzun saç modlleri.JPG

plaj saç modelleri.JPG

tatil saç modelleri.JPG

uzun saç modelleri.JPG

yaz saç modelleri.JPG

ÖRGÜ BANDANA MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

TATİLDE VE SONRASINDA SAÇ BAKIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri