Revlon Türkiye'de nerede satılıyor bilen arkadaşlar yazabilir mi?

• Konbuyu başlatan Yasmince011
  • Başlangıç tarihi
Y

Yasmince011

Forum Okuru
Revlon Türkiye'de nerede satılıyor bilen arkadaşlar yazabilir mi?

Revlon Türkiye'de nerede satılıyor melek kadınlar kulübü Revlon Türkiye'den çekildi mi forum'da.​

Bir arkadaşımla birlikte yazmak istedik Revlon kullanıyordu özellikle fondötenini çok beğeniyordu arkadaşım. Acaba Revlon Türkiye'de nerede satılıyor? Biz bunun birkaç ürününü almak istiyoruz hangi mağazalardan alabiliriz ya da nette nerede satılıyor acaba? Kolayca alabilir miyiz? Revlon kullanan arkadaşlar var mı başka hangi ürününü beğeniyorsunuz memnun kaldınız? Revlon Türkiye'den çekilmedi değil mi onerirseniz ben de istiyorum almayı inşallah netten alma şansımız da olur.

images.png

Merhabalar
Revlon bir kozmetik şirketi ve kuruluşu ABD olduğunu düşünüyorum. Revlon markası hakkında önde gelen kozmetik ürünleri sunan marka olarak anılıyor. Türkiye'de de Watsons mağazalarında ürünlerini bulabilirsiniz. Revlon markası ürünlerinde çekici renklere sahip lipstickler, yine uzman kapatıcı olan fondötenler, rujlar, rimeller daha neler neler. Ozellikle kadınların en çok tercih ettiği marka olarak çeşitlilik sunması bakımından da önemli bir marka imajı taşıyor. Her cilt tipi ve rengini göz önüne alarak sık sık da güncelleme yaparak müşterilerine yeni ürünler sunuyor marka.

"Revlon Türkiye'de nerede satılıyor?"​

Türkiye'de dediğim gibi watsons mağazalarından alabilirsiniz netten de Trendyol ve Hepsiburada hatta gratis'te de bulabilirsiniz. Bu markayı kullanan arkadaşlar da yoruma yazarlar ise ürünleri nasıl olduğu memnun olduklarını ya da memnun olmadıklarını yazarlarsa merak edenler için aydınlatıcı olur. Bu kozmetik markası oldukça eskiye dayanan bir marka.

Peki sizin kullandığınız kozmetik markası nedir? Dilerseniz aşağıdaki linkten "en çok kullandığınız tercih ettiğiniz kozmetik markası nedir?" Yazımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri