O şimdi ASKER !!! gidiyor ve ben kalıyorum...

oyyy bende asker yolu bekliyorum
sanırım seninle hemen hemen şafaklarımızda aynı
inşallah zaman çabuk geçsin sevdiklerimize kavuştursun
çok özledim nişanlımı

oyyy bende asker yolu bekliyorum
sanırım seninle hemen hemen şafaklarımızda aynı
inşallah zaman çabuk geçsin sevdiklerimize kavuştursun
çok özledim nişanlımı
Allahım yardımcın olsun canım inşallah sağsalim kavusursun nişanlına 1tanemmm....
Berabber sayalım şafaklarımızıı .... çok ama çokk güzel bişi saymak şafaklarııı birde hasret olmasaaa... bende çok ama çook öslüyorum askımıı ah bir gelsee ah bir gelse...

benim bitanemde yakında gitcek offf yaaa :uhu: şimdiden ağlamaya başlıyorum hepimizin yardımcısı olsun
Allh razı olsun canım.... Rabbim bir sekilde yardımcı oluyorr zamanla alışıyorsun ama genede cok ama cook zor sevdiğinden uzakta olmak..... Allahım inşallah senin ki kısa dönemdir uzun donem hiç bitmek bilmiyorr egerbenim askım kısa donem olsaydı coktaann gelecektii amaa :( değill...

Allh razı olsun canım.... Rabbim bir sekilde yardımcı oluyorr zamanla alışıyorsun ama genede cok ama cook zor sevdiğinden uzakta olmak..... Allahım inşallah senin ki kısa dönemdir uzun donem hiç bitmek bilmiyorr egerbenim askım kısa donem olsaydı coktaann gelecektii amaa :( değill...

canım uzun dönem :(( rabbim hepimizin yardımcısı olsun (amin) gerçekten çok zordur sevdiğinden uzakta olmka.onsuz hayatı sürdürmek yada sürdürmeye çalışmak

Geri