kaynana fun culuppppp

Cevap: kaynana fun culuppppp

Ablalarım benim henüz şuan bir kaynanam yok ama annemin izniyle yazıyorum artık canıma tak etti..Ben babaanemden bıktım artık bir insan bu kadar mı kötü olur?Bu kadar mı torunlarını hiçe sayar ya?Her onlara gttiğimizde bir sorun çıkar babamı doldururlar annemle babamı ayırdılar hala rahatlayamadı kadın gözünü para bürümüş..Geçen hafta ve bugun iftara gittik kadın dedikodudan başka bişey bilmiyor..Kadın para hastası babamın parası bize gitmesinde onlara gitsin..Annemi kıskanırlardı babam bişeyler alıyor diye annem gitti sıra bende..Benian neden okuyor okumasın gerek yok...Eve temizlikçi geliyor kadını kötülüyorlar evden kovdurmak için iftira atıyorlar babamı dolduruyorla benian temizliği yapar çamaşırları yıkar diyorlar..Diyorlar derken halamda dahil buna bıktım artık..Babamla şakalaşırım kıskanırlar biz babamıza böyle yapamazdık biraz rahat bırak babanı...Çok sabırlı babanız var diyorlar..Ben artık bıktım her oraya gittiğimde babamla kavga ederim..İki tane köpeğim var babama sayıyorlar iki köpeğe ne gerek var napcaksın 2 köpeği verin birini diyor siz zaten köpekler yüzünden ayrıldınız çünkü eve melek girmiyor diyorlar birgün çıldırcam..Benim köepklerimin hayatımda çok büyük yeri var annemle babam ayrıldığında geceleri ağlardım onlar gelir bana oyun yaprlardı ağlamıyım diye hep bana dost oldular..Köpekler gitsin ki para onlara gitsin

Geçen babaannem babama diyorki ben umreye gidicem ama para yok...Babamda hemen dediki ben veririm parasını ondan sonra hemen başka bişey dedi bizim mahllede bir kadın var çocukları hacca gönderdi 7.5 milyarmış diyor..Amaçları belli babam versinde parasını götürsünler...Onlar gitse ne olcak hacca kabul olur mu bilemem bu yaptıklarından sonra...Babamla annemi ayırmak için her yolu denediler..Müslümanlara yakışmayan şeyler...Ben kendilerinden bıktım artık para diyorlar başka bişey demiyorlar.ALLAHım gözlerini doyursun...Daha anlatçak çok şey var ama bu kadar yeterlii..Annem gitti sıra bende beni çekemiyorlar.Zamanında annemi bana çok ktülediler çok düşman ettiler o günleri unutmuyor...Babamın harika dolduruyorlar...Onlara gitmemek için bugun dua ettim ama olmadı...Bişey dedim mi babama onlar yüzünden babamla aram açılıyor...ALLAHım hepsini ısla etsin..ALLAHıma yakın olsunlar bize uzak olsunlar zamanında çok canımızı yaktılar halamda babaannemde bıktım artık...

.

bebeğim çok dolmuşsun sen yine aç o minik ellerini ve hep söylediğim ve benim yaptığım gibi yalnız Allaha dua at sen gör Allahım de yeter...seni seviyorum biriciğim

.

Bende seni seviyorum annem...
Ben artık dayanamıyorum annem benim psikolojimle oynuyorla psikoloji diye bişeyim kalmadı..

Birde geçen gittiğimde eve girer girmez...Benian sen çok kilo almışsın yazık sana bence sen hasta değilsin doktorlar seni kandırıyor psikolojik bişey paranızı almak için yapıyorlar dedi..Boşuna sen serum alma ilaç alma yazık diyorlar..O kadar sinirim bozuldu ki doktorlar bilmiyor onlar biliyor tövbe...Hastaneye geldiklerinde de senin hastalığın yere basmaktan senin hastalığın psikolojik deli ettiler beni hastanede...

Ablalarım size bişey sorcamm...Bir insan yuvası köpekler yüzünden yıkılır mı? Yaklaşık 3 ay önce babaannem tutturmuş sat şu köpekleri annenle babanı onlar ayırdı çünkü eve melek girmiyor dedi..Bu kadar komik bir sebep olabilr mi?

Kendileri müslümanlık dışı şeyler yapıp kendilerini suçlamıyorlarda köpekleri suçluyorlar sabırrr yüce ALLAHım !!!

ah canım ne kadar üzülmüşsün belli ki anne ve babanın ayrı olmasına çok üzüldüm
bak canım benimde kayınpederim aynı senin babaannen gibi aklı fikri parada kaynanamı bir kaç ay önce kaybettik kaynatamda yanlız diye sık sık bize gelip kalıyor sigarasını bile kocama aldırıyor eşime niye bişe demiyosun dediğimde ne yapayım babam o benim kovamamya diyor haklıda senin baban da öyle diyodur annesi nede olsa kötü olduğunu bilsede bişe diyemez ona kızamayıncada nazı sana geçiyodur mutlaka seni anlıyodur canım ne yapsın eşinden ayrılmış annesi ve kardeşine de bişe diyemiyodur
bazı insanlar anne ve babasından çekinir sevmesede karşısına dikilip niye böyle yapıyosun diyemez onları kaybetmek istemezler eşimden biliyorum canım benim senin için dua edicem çok üzüldüm sana tatlım sende dualarını hiç eksik etme mutlaka hak yerini bulur...

Çok teşekkür ederim ablam..Ama bunlar benim babamla kavga etmem için hep bir konu açıyor aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorlar kendimi boğasım geliyor o zaman..Neden benimle uğraşıyorlar annem bitti şimdi ben ve köpeklerim sorun ablam...Ablam yaptıkları çok çirkin şeyler ALLAH affeder mi bilmiyorum ki affetçeğini sanmıyorum yinede büyük konuşmıyım :(

Peki ablam annemle babam ayrılığının sebebine ne diosn peki ablam hani babaannem demiş ya ..

canım kardeşim seni çok iyi anlıyorum insanların ayrılması için tabiki çok saçma nedenler bunlar zavallı köpeciklerin nasıl suçu olbilir köpek olan eve nasıl melek girmezmiş çok aptalca cahilce onlarıda ALLAH yaratmadımı kendi suçlarını ört pas etmek için bahaneler bunlar benim demek istediğim babanla aranın açılmaması için empati yapman yani kendini babanın yerine koy onun düşüncelerini anlamaya çalış bebeğim belliki babanı seviyorsun annenle ayrılmış bari senin gibi iyi bir evladı kaybetmesin canım benim umarım herşey düzelir ALLAH yardımcın olsun....

Benişimm belliki çok dolmuşsun ben sana kıyamam canım benimm
kendine bunları dert etmee allah ıslah etsin iyi huy versinn....
Uğraşacak işleri olmayınca birde boş insan olunca napsınlar gerekli gereksiz konuşacaklar
sen mantıklı aklı başında bizim benianımızsın ben senin bunlara kafanı takmana üzüldümm.
Elbette takılmayacak gibi değil amaa sana nasihatım onların yaşlılığına ver.Görmee duyma
söylenen laflar bir kulağından girip diğerinden çıksın.Şunu bilki herkez bu dünyada ettiği kadar çekip gidicek kötülükten hiç bişi çıkmayacağını bile bile kötülük etmeye devam edenleri allaha havale et mevlam büyüktür....
Sen sıkma tatlı canını olurmu bitanemmm

seni seviyorumm sevgi ile kal

Geri