Eşim çok sinirli dua istiyorum sizden hanımlar dayanamıyorum

F

Fatma1234

Forum Okuru
Eşim çok sinirli dua istiyorum sizden hanımlar dayanamıyorum

Eşim çok sinirli melek kadınlar kulübü eşim çok sinirli dua forumda.​

Kızlar eşim evlendik bir ay sonra yüzünü gösterdi sağolsun şuan 3 yıllık evliyiz ama gerçekten çok sinirli bu konuda ne yapabilirim. Dövme yok çok şükür ama o sınırı lafları da yetiyor yani. Eşim çok sinirli dua var mıdır bunun için acaba? Böyle eşi sinirli olup çözümler bulan var mı?

Merhabalar
Maalesef eşler arası uyum olmadığı zamanlarda evlilik çok zor olabilir. Eşinize sınır varsa bunun nedeni nedir bunun bulunması ve buna çözüm gerekir önce. Maddi konulardan mı yoksa kullandığı madde ya da alkol mu bu şekilde zorluyor eşinizi? Çünkü sinirli olmak için de bir sebep gerekir. Alkol alımı varsa sinir yapabilir.

Eşinizin siniri inşallah geçer aşağıda size bir dua paylaşıyorum. Bunu okuyun ve arada eşinizin ismini geçirin.

"Ve lemma sekete an musel gadabü ehazel elvahe "kocanizin ismini söyleyin" ve fi nüshatiha hüdev ve rahmetül lilleziyne gün lirabbihim yerhebune"

Eşimi kendime bağlamak istiyorum diye düşünen eşler için bir link bırakıyorum. "Eşimi kendime bağlamak istiyorum bunun için yardım edin"

Geri