Erkekler hangi sözlerden mest olur kızlar?

• Konbuyu başlatan Fatoooii
  • Başlangıç tarihi
F

Fatoooii

Forum Okuru
Erkekler hangi sözlerden mest olur kızlar?

Erkekleri mest eden sözler melek kadınlar kulübü erkekleri mest eden hitaplar forum'da.​

Kızlar benim eşim hiçbir şeyden memnun olmuyor sinir ediyor beni. Gerçekten artık ne yapacağım bilmiyorum. Romantik de değil bu adamı nasıl yola getirebilirim ben. Erkekleri mest eden sözler nelerdir? Sizler eslerinizi nasıl mest ediyorsunuz? Ya şurada 7 yıllık evliyiz hala mest edemedim adamı. Nasıl mest olur erkekler? Eşimi seviyorum ama biraz romantizmden uzak bir insan işte. Onu nasıl mutlu edebilirim mutlu olacağı sözler söylemek istiyorum bunlar ne olabilir?

images (2).jpeg

Merhabalar
Erkekleri gaza getirmek çok kolay aslında. Ama tabii bazı erkekler bu gibi mest eden laflara gelmeyebiliyor. Erkekler nasıl mest olur elbette yolları var bunun? Üzülmeyin size vereceğimiz tavsiyeler ile eşinizi siz de mest edebilir tava getirebilirsiniz. Genel kabul görmüş bazı mest eden sözleri eşinizin üzerinde deneyebilirsiniz. Bir bakacaksiniz belki de eşiniz tav olmuş. Bir de şu var aslında siz eşinizin başını şişiriyor sürekli dırdır ediyor ve eşinizin hoşnut olmadığı şeyleri yapıyor iseniz mest eden sözlerle kabdirmak biraz zor olacaktır eşinizi. Onun için çok dırdır etmemek gerekir erkekler pek bundan hoşlanmaz. Erkekleri etkileyen sözler haricinde bir de erkekleri etkileyen davranışlar var davranışlar daha da etkili olabilir bilginize.

"Erkekleri mest eden sözler"​

• Seninleyken çok mutluyum
  • Sen gördüğüm en yakışıklı karizmatik erkeksin
  • Seninle olduğum için çok şanslıyım
  • Elinden her iş geliyor çok yeteneklisin
  • Senin gücüne her zaman bayılıyorum
  • Giydiğin her şey çok yakışıyor
  • Seninle gurur duyuyorum
  • Kollarında çok güvende hissediyorum kendimi
  • Sabah seninle uyanmak akşam seninle uyumak keyif verici
  • İyi ki seninleyim iyi ki varsın
Gibi sözler ile erkeğinizin kalbinin derinliklerine dokunabilirsiniz. Erkekler güzel sozlerden bu tip mest eden sözlerden hoşlanacaklardir. Erkekleri mest eden sözler haricinde ona sevginizi dokunarak da gösterin. Bu hoşlarına gidecektir. Burçlar çok önemli arkadaşlar eşinizin burcuna göre onu etkileyebilirsiniz. "erkekleri burcuna göre etkileyin" yazımızı inceleyerek konumuzun içeriğini görebilirsiniz.

Geri