En iyi kaş nasıl alınır kaş almanın en kolay yolu nedir?

• Konbuyu başlatan poyrazkartalınannesi
  • Başlangıç tarihi
P

poyrazkartalınannesi

Forum Okuru
En iyi kaş nasıl alınır kaş almanın en kolay yolu nedir?

Kaş almanın en kolay yolu melek kadınlar kulubü kaş alma kolay forumda.​

Arkadaşlar her zaman kuaföre gidemiyorum bebeklerim var evde bakım yapmaya çalışıyorum kendime ve kaşlarımı kendim almak istiyorum ama cesaret edemiyorum. Kaş almanın en kolay yolu nedir bazı pratik öneriler verir misiniz bana? Benim kaşlarım biraz yoğun kalın almazsam kötü görünüyor.

Merhabalar
Valla çoluk çocuktan sonra insan kendini bir salıyor ne yalan söyleyeyim ben de ikizlerle başımı kaldıramazdım. Ama şöyle ele gelince haa ben de yaşıyormuşum diyorsun kendi kendine :p Kaş alma konusuna gelecek olursak kaşlar yüzümüze anlam katan detaylardır. Ne şekilde olması gerektiği yüz şeklimize göre tercih edilir. Kimi zaman kalın kaşlar kimi zaman çok ince kaş modelleri gördük. Aslında son yıllarda oldukça kalın kaş modası var eğer kaşlar da yoğunsa sizin işiniz kolay en azından kaş çizimine filan gerek kalmaz en azından. Doğru bir şekil verdiğiniz sürece harika kaşlara sahip olabilirsiniz. Kolay kaş almak için kendiniz alacaksanız öncelikle kaşların etrafını temizleyin sonra kaşlarınızı tarayın ve fazlalıkları kesin. İple almayı biliyorsanız kolay bir yöntemdir şekil verme konusunda ama bilmiyorsanız bana kalırsa cımbız ile yavaş yavaş ilerleyin şekli doğru bir şekilde verin derim. Kaş alırken kaş şekillendirme makinesinden de yardım alabilirsiniz. Aşağıdaki linkteki konu bununla alakalı dilerseniz inceleyebilirsiniz. ''Kaş şekillendirme makinesi''

Geri