Bir erkeği sevgilisinden nasıl ayiririm duası var mı?

• Konbuyu başlatan İsmimisoylemem
  • Başlangıç tarihi
İ

İsmimisoylemem

Forum Okuru
Bir erkeği sevgilisinden nasıl ayiririm duası var mı?

Bir erkeği sevgilisinden ayırmanın yolları melek kadınlar kulübü bir erkeği sevgilisinden ayırma duası forum'da.​

Bir kişiden hoşlanıyorum ve sevgilisi olduğunu öğrendim ve yıkıldım acaba bir erkeği sevgilisinden ayırmanın yolları nelerdir? Böyle bir dua var mıdır? Gerçekten çok aşık oldum resmen ruh eşim olabilecek biri bu. Ama sevgilisi olduğunu düşününce çılgına dönüyorum gerçekten.

Merhabalar da inanın ben sizin gibi insanları anlamıyorum gerçekten. Yahu sevgilisi varsa ne diye ayıracaksınız ki belki birbirlerini çok seviyorlar günah değil mi? Ben burada size yol yöntem göstermek istemiyorum çünkü burada haksız olduğunuzu düşünüyorum. Onu sevdiği insandan ayırdıktan sonra siz mutlu mu olacaksınız sanıyorsunuz. Hayat uzun bir maraton daha kimler çıkar karşınıza bir erkek o mu var dünyada. Hem ayırdıktan sonra sen sonsuza kadar birlikte olacağın ne malum belki bıkıp sikilacaksin. Bazen insan elde edeceğini elde ettikten sonra sıkılır bırakır. Hem bugün sen ayirirsin yarın seni de başkaları ayırır ben burada kesinlikle size hak vermiyorum bilginiz olsun yanlış yol.

Bir erkeği nasıl kendinize bağlarsanız bir başka sevgiliden ayırmak yerine bu başka bir erkek için belki deneyebilirsiniz. "Bir erkegi kendinize bağlamanın 5 yolu"

Bir erkeği sevgilisinden ayırmanın yolları melek kadınlar kulübü bir erkeği sevgilisinden ayırma duası forum'da.​

Bir kişiden hoşlanıyorum ve sevgilisi olduğunu öğrendim ve yıkıldım acaba bir erkeği sevgilisinden ayırmanın yolları nelerdir? Böyle bir dua var mıdır? Gerçekten çok aşık oldum resmen ruh eşim olabilecek biri bu. Ama sevgilisi olduğunu düşününce çılgına dönüyorum gerçekten.
KİMSE YAŞATTIĞINI YAŞAMADAN ÖLMEZMİŞ... ilişki olan ve evli olan insanlardan bir uzak durun düşün yakalarından... :mad:

Nasıl bir kafada yaşıyorsunuz bilmiyorum ama kalbiniz çok kötü bunu anladım.
Sevgilisi varsa var, ne demek nasıl ayırırım ??
Demek ki sevdiği biri var hayatında.
Size de yerinizde oturup kimseye bulaşmamak düşer :sinir:

Geri