Arkadaşlar merhaba benim 14 haftalık ultrason görüntüm nub teorısıne göre yorum yapabılır mısınız şimdiden teşekkürler

Angeller

Yeni Üye
Üye
Arkadaşlar merhaba benim 14 haftalık ultrason görüntüm nub teorısıne göre yorum yapabılır mısınız şimdiden teşekkürler
IMG_2268.jpeg
IMG_2268.jpeg

Hayatım selamlmar net olmamakla birlikte erkek diyebilirim daha yakın çekim resim atabilir misin tek birini atsan yeterli yani kare kare var ya birini yakın çekim atar mısın tşk.

Hayatım selamlmar net olmamakla birlikte erkek diyebilirim daha yakın çekim resim atabilir misin tek birini atsan yeterli yani kare kare var ya birini yakın çekim atar mısın tşk.
Bunu cektım şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• IMG_2268.jpeg
    IMG_2268.jpeg
    58,5 KB · Görüntüleme: 47
Bitanem başka başka resimde atar mısın ama böyle olsun biraz daha yakın al tam göbeğin oralarını ki tam görelim.

Selamlar bitanem, hayır ortadan kaybolmadım da gülüm, bu resimden net bir şey diyemiyorum soldlaki yukarı doğru çıkıntı eğer resim hatası değil ise erkek gibi görüyorum. Başka resimler var ise ekleyin değerlendireyim. Yok diyorsanız bir dahaki doktor gidişinizde lütfen yakın bir resim isteyin. Nuba göre değerlendirecekler deyin. Sevgiler hayatım :)

Geri