Annesi ölenler için şiir sözler şarkılar özlem yazıları

Refram bitanem canım beniiiimm.
senin o temiz kalbinin üzülmesine hiç dayanamıyorum.
çok zordur yaa benimde etrafımda annesini kaybeden bir arkadaşım var onun gözyaşlarını sildiğim günleri hatırlıyorum..
insan sadece birşeyleri paylaştıkça birazda olsun sakinleşiyor..
Sen hep yaz böyle biz hepimiz yanındayız bak seni dinliyoruz.
Ağlamayı saklamak gibi bişeyde yok yanii,
Hüngür hüngür seninle ağlarım benn..
CANIM çok seviyorum seni..

Annen bir melek, annelerimiz melektir..
cennetten nede güzel bakıyordur sana :)

tekrardan Allah sabırlar versinn..

Refram bitanem canım beniiiimm.
senin o temiz kalbinin üzülmesine hiç dayanamıyorum.
çok zordur yaa benimde etrafımda annesini kaybeden bir arkadaşım var onun gözyaşlarını sildiğim günleri hatırlıyorum..
insan sadece birşeyleri paylaştıkça birazda olsun sakinleşiyor..
Sen hep yaz böyle biz hepimiz yanındayız bak seni dinliyoruz.
Ağlamayı saklamak gibi bişeyde yok yanii,
Hüngür hüngür seninle ağlarım benn..
CANIM çok seviyorum seni..

Annen bir melek, annelerimiz melektir..
cennetten nede güzel bakıyordur sana :)

tekrardan Allah sabırlar versinn..

Cok güzel yazmissin :)
Mekani cennet olur insALLAH... :)
benimde okurken siirlerini gözlerimden yas damladi canim benim üzülme SAKIN Ck dua et annen icin:)

Hepinize çok tşk ediyorum. Ne diycemi bilmiyorum inanın.

Yanımda olduğunuzu bilmek benim için çok mutlu edici bi durum. Bana bunu hissettirdiğiniz için ayrıca tşk ediyorum.

Ben bi bakımada çok şanslıyım sizin gibi dostlarım olduğu için :)

Annecimmm....
Bugün anneler günü sensiz 4 anneler günü geçti be annem... Ama hala alışamadım ben senin yokluğuna. Sensizliğe alışamadım annem...
Sensiz geçen günlerin tadı yok. Yüzüm gülüyo ama içimde kopan fırtınalardan kimsenin haberi yok, içimde çıkan yangınlardan kimse haberdar değil...
Gel be annem beni daha fazla yokluğunla üzme, rüyama gel annem sadece bi kez, sadece bu gece gel annem sadece bu gece...

canım seni o kadar iyi anlıyorum ki.. gece başını yastığa koyarsın aklına gelir.. Başlarsın Allah'a dua etmeye bi kerecik olsun görmek istersin.. Ama çoğu zaman göremiyorsun... Ama ona dua ederek onu mutlu edip hatırladığını hissetirirsin...
Allah'ım annenin makanını cennet etsin.. Ne mutlu senin gibi unutmayan kızı var...

Geçmiyo günler...

Sensiz tek bi anım olmuyo.

Aklıma gelmediğin, adını anmadığım tek bi anım yok.

Hayallerime geliyosun, gözümün önünden gitmiyosun, nolur bi kez de rüyama gel be annem sadece bi kez.

Bi kez dokunabiliyim o güzel tenine kokunu çekiyim içime, o tarifi imkansız kokunu. Sadece bi defa sarılabiliyim be annem.

Azıcık olsun gitsin özlemim nolur be annemmmm

Geçmiyo günler...

Sensiz tek bi anım olmuyo.

Aklıma gelmediğin, adını anmadığım tek bi anım yok.

Hayallerime geliyosun, gözümün önünden gitmiyosun, nolur bi kez de rüyama gel be annem sadece bi kez.

Bi kez dokunabiliyim o güzel tenine kokunu çekiyim içime, o tarifi imkansız kokunu. Sadece bi defa sarılabiliyim be annem.

Azıcık olsun gitsin özlemim nolur be annemmmm

seni çok iyi anlıyorum hayatım keşke benımde babam girse rüyama... senin gibi bende yalvarıyorum Allah'ıma....
İnşallah bir gün gelecekler rüyalarımıza... benım ümidim var...

Geri