Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Kızlar selamlar herkese, bir açıklama yapma ihtiyacı zuhur etti. Dönem dönem malum site üzerinden bazı güzellikler sitemize üye olarak burada muhabbet ediyorlar.

Bizler de site yönetimi olarak, elimizden gelen tüm yardım ve yataklığı yapıyoruz.
Muhtemelen diğer yıllarda olduğu gibi gelen kişiler yeniden eski yerlerine giderler. Zira bu hep böyle oldu. Ama bizler için hiç sıkıntı yok. Mutlu annelerin mutlu çocuklar yetiştireceğini çok iyi biliyoruz ve sizlerin mutlu olması adına da elimizden gelen her türlü yardımı yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Zira geleceğimiz bebişlerimiz. Bu vesile ile de bebek isteyen ve bekleyen tüm anne adaylarına kolaylıklar diliyorum. Rabbim dileklerinizi nasip etsin inşallah kızlar. Amin.

Başımızın üstünde yeriniz var. Aramıza hoş geldiniz. Yeni gelen arkadaşlara da kucak dolusu sevgiler sunuyoruz. Evimizi şenlendirdiniz şerefler verdiniz finduklar.

Acil bir durum olması halinde kayıtlanacak üye, açılacak bölüm, yardım edilecek bir yemek tarifi vb
lütfen acil görüşümüz için bizlere info@meleklermekani.com adresi üzerinden ulaşınız.

Sevgiler.

Son düzenleme: