Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Koordinatör mesaj atmış tekrardan, sperm testini verin murat bey arayacakk sizi müsait olduğunda demiş..
Arasın ya da aramasın ben vitamin kullanmaya başlıcam eşime de kendimede. Tavsiye edeceğiniz vitamim takviye bişeyi varsa paylaşın benimle...

Eşim gynolife in istediği testlerin yanında genel testler istemiş doktordan B vitamini folik asit eksikliği varmış doktoru onları yazmış..

Bende E vitaminine selenyuma faşan başlıcam eşime de pekmez keçi boznuzu özü bal karışımı bişey aldım

Valla canim neresi olursa olsun insalah rabbim bir bebek nasip etsin

Canım haklısında iste bana sasece sorun yok demeleri aydınlatmamaları ve bunun yanında Andrey in kaliteli sperm yok demesi çelişkiye düşürdü beni..
Doktorlara cok da guvenip ilerlememek gerekiyor sanirim,diger sayfada kievde donasyon yapan klinefer nick olabilir, esinin de sperm durumu vardi, tese ile alinmisti , olusan embriyolar da kaliteleri de dusuktu ama dogurdu bile oglunu diye hatirliyorum.
Kievde sperm icin nasil protokol yapiliyor onu ogrenebilsen, zaza da bahsetmisti esine ilac ya da vermislerdi.
Degerleri biraz iyi gormeden bence de gitme bu ay, hatta bence esin gidip sperm ornegini versin. Iyi ise tedaviye baslansin. Esinin spermlerini dondurulsun.

Andey .belkide sorun yoktur stres kaynaklı kötü çıkmış olabilir çok geliyor başımıza diyor. Ama eğer gerçekten kötü ise ilaçla falan düzelmez dedi vitamin falanda işe yaramıyor dedi , başarılı embriyo oluşur mu onuda denemeden kimse bilemez diyor.

Klifelter o sperm donasyonu yapmıştı kıbrısta yanlış hatırlamıyorsam ve aynı kişiden bahsediyorsak eğer.

Bi kaö haftaya tekrar test vericek eşim inşallah vazgeçmezse eğer öyle dedi dün gece

Yok isimleri karistirdim beyzaydi snairim, almanyada yasayan , eski sayfaya giremiyorum, sen belki hatirlarsin.
3 hafta bekleyip yeniden versin, yeni sperm olusumu 3 haftada oluyor diye biliyorum. Bu arada icsin e vitamini, promen , keciboynuzu ozu, trental , sifa olsun hepsi.. tabi en onemlisi moral. Keske stres yapmasa duyecem de onlar icin de zor sanirim..