Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Aynı durumdayım canım bende irrite oldum belki de doktorun bile haberi yoktur bundan murat bey aramazsa eğer vazgeçicem ah ah ben kievi istiyordum ama savaş bitmiyor bi türlü yoksa kıbrısın yüzüne bile bakmazdım da. İşte hayır gynolifi de elersem geriye hangi merkez kalır ki.

British içinde iyi diyorlardı. Bir de hit e giden de çoktu sanki.

Bende aynen katiliyorumm

Arattir konusmaya bak murat beyle onlara kalirsa murat beyle konusturmamak icin ellerinden geleni yaparlar gerekirse hemsoreye cemkir cingar cikar doktor beyle onemli bisey konusucam de yoksa salliyorlar ben oyle yapmistim valla zar zor adami telefonla gorustirduler belkide murat bey konusmak istemiyor onuda bilemiyorum

Canim benim inan insan oylehissediyor ilk oyle olmustu benim doktorla konusturmadikca icime suphe düşmüştü

Muray beyin programı çok yoğunmuş bu hafta içinde arayamazmış heryerden haataları varmış işlemleeden birinden çıkıyor diğerine giriyormuş her hasta ile ani olarak görüşmesi mümkün değilmiş...

Sperm olarak sorun yok ama içine sinmiyorsa 1 hafta sonra tekrar yapsınlar demiş, rahim içinde eğer kalınlık oalmazsa histeroskopi laparoskopi yapacakmışım burdan öyle gidecekmişim..

Vitaminlere gelirse ona gerek duymamış murat bey başka merkezlerşn protokolleri ile kıyaslama yapmamalıy mışım.

Söyledikleri bunlar ve ben acayip soğudum

Sen anlatimca varya birden kendi yasadiklarimi hatirladim resmen dejavu yasadim yoğun programlar vitamin kullanimina karsi olmalar ayy resmen dejavu yasadim. canim benim hakkinda hayirlisi olsun rabbim karsina en iyi icine sinen bir yer cikarsin. Eger icine sinmiyorsa ve kafanda soru isaretleri varsa iyice düşün benim düştüğüm hataya düşme ben bütün bu yasadiklarima rağmen pat diye atladim gittim soru isaretleriyle transfere girdim
Varya isine gelene telefona cikar neyse pandoranin kutusunu acmiycam geçti gitti . Dediğim gibi eğer aklinda bir tek soru isareti bile varsa iyice enine boyuna düşün kolay degil dünyanin parasini veriyoruz benim bir ev param gitti. Haa orda hamile kalan memnun olanlarda cook bazi arkadaslarim abartma bize karsi cok iyiydiler demisti valla susuyorum ben ilginin alakanin i harfini bile görmedim onuda geçtim neyse.......
Insallah rabbim yuzlerimizi güldürsün.

İçime sinmiyorda kuzum neresi olursa böyle olucak baküyü sırf yoğun değiller daha iyi ilgilenirler diye düşünmüştüm ama orayada güven duymuyorum. Burasıda böyle ne bilim ben ya ayan beyan sperm değerleri referansa göre çok düşük belli yani ama Murat bey sorun yok demiş aklında ne var nasıl bi yöntemi varsa artık.

Aç bakalım pandoranın kutusunu burda herşeyimizi paylaşıyoruz