Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Canım doktor değiştirirsen sıfırdan tedaviye başlayacaksın değil mi ? Bende dr değiştirdim iyi ki değiştirdim diyorum. Ama elindeki embriyoları da denemen lazım bence. Hiç belli olmuyor tabi bu işler.
İşte bende onu bilmiyorum baştan sifirdanmi başlatmak istiycek,yoksa elinde hazır emrion var onu mu kullanalım diyecek,,eğer öyle olacaksa kendi doktorumla devam ederim daha iyi o yuzden bilmiyorum napicagmi bugün ikisinden birini arayıp randevu olusturmam gerekiyor yarın adetin 2.gunu hep 2.gun bekliyorlar ya elim kolum bağlı kaldım öyle

Eşinle konuşup ortak bir karar alın bence.

@Asyam17 cok üzüldüm ,
Hormonlardan kaynakli ataklarimiz olabiliyor , sen ne kadar üzüldüysen esin de bir o kadar üzülmüstür. Bunlari hepimiz yasadik / yasiyoruz.
Az saklanmadim kapi arkalarina aglayabilmek icin. Gozyaslarimi gören esimin gözünden dökülen yaslari yine kendim sildim . Beraber düstük beraber kalktik.
Bu duygulari yasamayanimiz yok canim benim.
Rabbim sana bu sefer degil dedi. Bir sonrakine insallah ol desin ve olsun. Bekleyen embriyolarin var. gerekirse onlarla denersin. MFK ürünlerinden sonuc almistim. toparlan ve tekrar dene lütfen.

Sakin kalin canim ,
Hemen birseyler yapmaniz gerekmiyor. Sakince ve pozitif düsünün ve karar verin. Doktorun adetin 2.günü istediyse gidip görün bakalim ne diyecek. illa ki hemen tedaviye baslamana gerek yok. Zaten hemen de tedaviye baslama canim.

Yok canim bu son tedavim batumda olmazsa eger artik tasiyici annelik programina basvurucam batumdami olur bilmiyorum baska ulkelerede basvururuz diye düşünüyoruz ama batumdan sonra uzun sure donasyon yaptirmiycam onu biliyorum
Hakkında hayırlısı olsun kararın her ne olursa ve umarım Allah gönlüne göre en hayırlısını verir