Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Canım bizde gynılıfe için düşünüyoruz. Bizdende bu testleri istedi ikimiz içinde hayrlısı olsun.sürecimiz aynı ilerleyecek sanırım
Rahim filmini şişli echomarda çektiricem.
Eşim nerde semen analizi yaptrcak ona biz de daha karar veremedik
İstediği bu diğer kan tahlilleri normal kadın doğuma gidip bunları yaptrmam gerek denmicek mi endokrine mi gitmem lazm ?

Merhaba canım çok teşekkür ederim senşnde tedavşn hayrolsun inşallah ❣️ muhtemelen aynı ilerleyecek ikimiz içinde hayırlısı ile başarılı olsun ❣️
Şimdi ben şöyle düşündüm şuan zaten regliyim bugğn 2. Gün istesemde rahim filmi çekemem. Yarına onların önerdiği doktora randevüm var oraya gidip süreci başlatacam kan tahlillerini vercem, eşim içinde o doktora soracam önereceği bi yer varsa diye, ya da benim gideceğim hastanenin iyiyse eşimi de oraya götürürüm. Reglin bitişini takiben 3.gün için rahim filmi muayenesi alıcam aynı gün eşimede sperm testi ve onun kan tahlillerini verdircem. Sperm için Yer olarak eğer doktor öneride bulunmazsa burda özel bi tüp bebek kliniğine gidip orda vermeyi düşümüyorum ben...

Kadın Doğum senşn için istenen tahlilleri yapar canım ama ayrıca bi endokrinoloğ değerlendirsin istersen oraya da gidebilirsin şahsen ben gitmeyi düşünüyorum ama yetiştirebilir miyim bilmiyorum

Aynen katiliyorum bana da yonlendirdikleri doktor ucretsiz denmisti ilk denemede doktor 5000 tl hesap cikarmisti sorun deilde odedikde yonlendirdikleri doktorlarla gynolif arasinda bazen iletisimsizlik oluyor ben bire bir yasadim
Ben zorla bi doktor ismi istedim siz yönlendirin dedim. Randevü tarih ve saatini bildirmemi istediler. Gerekirse tekrar konuşurum ödemem ben doktorun yapacağı bişey yok ki rutin olarak rastgele bi doktora da gitsem şu tahlillerğ yapmak istiyorum desem yapacaklar en fazla tahlil ücreti ne ise onu alırlar ki ben direk doktora para vermem

Insallah hersey istedigin gibi olur canim

Bende şuan reglim ve 3. Günüm bu bile aynı 🙂
Ben önerdikleri doktora tahlilleri devlet hastanesinde yaptırdığımda tahlillerin sonucu ile gidilecek diye biliyorum .

A
Bende şuan reglim ve 3. Günüm bu bile aynı 🙂
Ben önerdikleri doktora tahlilleri devlet hastanesinde yaptırdığımda tahlillerin sonucu ile gidilecek diye biliyorum .
a ciddi misin tesadüfün bu kadarı ben bu hafta içi yapıp atıcam sonra ilaç başlayacaklar muhtemelen ocak ayı regline başlarız. Sizde mi öyle ayy belki orda karşılaşabiliriz. İnşallah iyi geçer hepimizin tedavisi. Bi de gynolif ta kim ilgileniyor seninle telefonda yani iletişim halinde olduğun sorumlu kim