Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Hakkında hayırlısı olsun canım seninki şakacı çıktı desene sağlıklı olsun da
Aynen kızlar bende şok oldum hala inanamıyorum.

Elinde kalan embriyon var onu dene istersen ama transfer icin cok odeyeceksen biraz daha dusun derim.
Kendi yumurtanla devam etmek istiyorsan oncesinde akipunktur, ozon, hacamat , fitoterapi yapmani oneririm
Elimde ele alınacak bir tane emriom var 3.gün 6hucreli.nasip olursa onu transfer edicem başka şansım yok şuan zaten.ama o sandıklarını hiç yaptirmamistim nasıl nerde yapılıyor bilmiyorum hiç bir fikrim yok

Hayirli olsun tedaviniz.
İnşAllah bakalım giriyoruz bi yola bi şekilde buraya evrildi yolumuz. Hakkımzda en hayırlısı olsun
Gynolife ne kadwr tedavi ucreti?
Dondurma ucretu, ikinci transFer ucreti bunlsri hep kobustunuz mu?
Bir de microcip onerildi mi

Elimde ele alınacak bir tane emriom var 3.gün 6hucreli.nasip olursa onu transfer edicem başka şansım yok şuan zaten.ama o sandıklarını hiç yaptirmamistim nasıl nerde yapılıyor bilmiyorum hiç bir fikrim yok
Hangi sehirde yasiyorsunuz?
Takip ettiyseniz seray sever de 48 yasinda ikizler icin bu saydiklarimi uygulamis. Akupunkturun gucune cok inanirim.ozon tedavisi zatej basli basina her seye iyi gelir. Hacamat kadim yontemlerden. Yumurta sayiniz ve kaliteniz icin faydasi

Yapma biz iyi gunde kotu gunde diye soz verdik eslerimize. Birbirinize daha sıkı sıkı sarilmaniz lazim. Bu ikinizin sinavi.