Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Kızlar bugün kafam Bi dünya doluydu erken söyleme fırsatı olmadı sabah 9gibi transferim olucak nasipse dualarınızı eksik etmezseniz sevinirim Rabbım hepimizin yardımcısı olsun inşallah
Canım benim transferin hayrolsun inşallah sana dünyalar tatlısı sağlıklı, hayırlı bi oğul getirsin inşallah en yakın zamanda pozitif görürsün senin oğlun olcak bence

Bende doktora gittim bugün 3 tane miyom cikti transfere engel deil dedi ama nekadar dogru kizlar miyomlu transfere girilirmi bilemedim
Kuzum bozma moralini bi doktoraa daha görün hele sen çok dolmuşsun stres olmuşsun ama sıkma canını başarılu olaxak dite düşün hemen kötüsünü getirme aklına biliyorum hasssas davranılmasını istiyorsun beklediğin gibi hassasiyet ve ilgi olmayıncada stres oluyorsun yine olmaz diye ama rabbim yumurtaya can veriyor, kuru dala can veriyor inan bana nasibinde varsa olacaktır inşallah hayırlısı ile seninde nasibn bu transferinde olur.. Sıkma canını lütfen

Canim benim cok saolun hepiniz inan moral verdiniz. Gidicem kuzenim saolsun kendi doktorundan randevu olacak benim icin onlada konuscam insallah

Canım benim transferin hayrolsun inşallah sana dünyalar tatlısı sağlıklı, hayırlı bi oğul getirsin inşallah en yakın zamanda pozitif görürsün senin oğlun olcak bence
Ay çok saol güzel dileklerin için hoşuma gitti hayırlısıyla pozitifi göreyim sonrasında da saglikla ilerlesin ben başka birsey istemem cinsiyet hiç farketmez ama benimde szr le ilgili içimden geleni söylemiştim bu olacak ve kız olacak demiştim çok şükür öyle oldu Hakkımızda hayırlısı olsun

Rabbim gönlünden geçeni nasip etsin insallahh

İcim cız etti okurken. Allah yardimcimiz olsun