Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Canım benim anlıyorum seni bizi bizden daha iyi anliyacak kimse yok biliyorsun aşağı yukarı aynı şeyleri yaşıyoruz benim bir aşılama bir normal gebelik 3tüp bebek geçmişim var.bugunkide 4.tup bebek denemem.maddi manevi neleri verdik nelerden vazgeçtik nelere katlandık çok haklısın Rabbım hepimizin karşısına doğru doktoru çıkarsın hepimizin sonu mutlu bitsin inşallah çok zor sınavımız çok.
Sen neden orası için kendini mecbur hissediyorsun emin olmadığın şüphe duyduğun güvenmediğim içine sinmeyen Bi doktor ve merkezde neden devam ediyorsun dönüşü yokmu kuzum

Parasını geri alamayacağı için şuan biraz eli mahkum oluyor batuma. Ama hiç belli olmaz bir bakmışız oradaki tedavisinden evlat sahibi olmuş.

Canim ilk tedavideki olumsuzliklar yuzunden busefer az bir para istediler simdilik gitmek zorundayim yoksa ben kibrisi istiyordum sifirdan tekrar esim simdilik son kez batuma gidelim dedi kabul ettim etmeseydim keskede baslamasaydim cok da pismanim artik is isten gecti para biriktirip kibrisa gidicem bu sefer burasi nasil olacak vallahi supriz yumurta gibi olcak donoru tedaviye hazirliycaklar biraydir basimin etini yediler esim artik söz verdik cayamayiz diyor deniycem o yüzden

Amin aminnnnn kizlar rabbim kimseye sıkinti yasatmasin insallahh
Evet hatırlıyorum batumda yaşadıklarını ama hiç belli olmuyor bu işler en olumsuz dediğimiz bizi yaniltabiliyor Allah büyük bakarsın bu tedavi mutlu sonun olur Allah büyük canım benim kalbini bozma