Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Vayyy vayyy vayyy ne güzel haberler böyle.
Canım inşallah pozitif haberinide alacağız.
Strese girme bu haftasonu gez dolaş kendine zaman ayır ve transfere motive ol.
Caneyyy geldi zaman çok şükür Allah sonunuda güzel bitirsin inşallah ama çalışıyorum maalesef üstelik en yoğun günler hafta sonlarimiz ve geç çıkıyorum 22.30 yorgun olucam maglesef🙁 ama moralim iyi keyfim yerinde Allah yardmcim olsun yardımcımız olsun hepimizin

Vayyy vayyy vayyy ne güzel haberler böyle.
Canım inşallah pozitif haberinide alacağız.
Strese girme bu haftasonu gez dolaş kendine zaman ayır ve transfere motive ol.
Caneyyy geldi zaman çok şükür Allah sonunuda güzel bitirsin inşallah ama çalışıyorum maalesef üstelik en yoğun günler hafta sonlarimiz ve geç çıkıyorum 22.30 yorgun olucam maglesef🙁 ama moralim iyi keyfim yerinde Allah yardmcim olsun yardımcımız olsun hepimizin
Sanada hayirlisi olsun insallah canim. Insallah 2023 ugur getirsin
Amin kuzum Amin hepimiz için uğurlu olsun 2023

Evet canım raporlu olucam annemde sagolsun bende kalicak orda sıkıntı yok ama keşke transfer tarihim öncesinde belli olsaydı bir kaç gün oncesinden izinli olurdum.neyse yapicak birey yok artık hayırlısı bakalim
Bende 1 hafta evdeydim transfer olunca. 1 hafta sonra işe başladım. Oturarak çalıştığım için devam ettim bu zamana kadar. Ama önümüzdeki hafta ayrılıyorum işten. Zaten 20-25 gün önce söyledim ayrılacağımı. Riske atmaya gerek yok ne emekler veriyoruz.

Doğru valla en iyisini yapmissin canim evde rahat rahat dinlenirsin.

Kesinlikle ne çektiğimizi Bi Allah Bi biz biliyoruz benim işi bırakmam şuan mümkün değil ama oteliyebildigim kadar iznimi oteliycem sırf bu yüzden yıllık izinlerimi kullanmadım millet tatiller yaparken koca yaz çalıştım rapor yıllık izin olmadı ücretsiz izin duruma göre bakalım artık tabi pozitifi görebilir ve devamını surdurebilirsek