Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Canım benim çok teşekkür ederim o kullanıcıyı bende gördüm mesajda attım konuştuk az. Evet reklam değil gibi duruyor ama samimi gelmedi bana zatrn çok yeni bir üye. Sayfyı açtığı anda baküyü övmüş. Bakü ile ilgili çok sahte hesap olduğu için sinmedi içime o da belkş gerçektir....

Eski sayfadakiler hatırlar belkş, 2019 aralık gibi bi hesap varmış NESAYBU, kadın ingilterede yaşıyormuş 47 yaşında domasyon yapmış baküde, ilki negatifmiş sonra ikinci pozitifmiş falan oğlu olacaktı sayfada sürekli baküyü övmüş @Zaza74 ne kadar da iyi niyetle bu kadar övme seni yanlış anlarlar desede kadın hep övmüş hatta bakü de merkezin numarasını vermiş bi kaç kişiye ve admin tespit etmişki NESAYBU nun verdiği numara aslında kendi telefon numarasıymış bu şekilde kadının hastane için çalıştıpı tespit edilip hesabı kapatılmıştı. Şimdi ben @morpati arkadaşımızın söylediği DİĞER SAYFADAKİ EYMEN2020 adlı kullancıya mesaj attım numara istedim bakü için. Bi link attı ordakş numaradan ulaştım bilim bakalım koordinatördün adı ne.? NESRİN..
nesrin hanımla biraz konuştuk hocayı anlattı hastaneyi tedaviyi anlattı derken kendisinimde 47 yaşında donayonla baküde hamile kaldığını bu hamilelikten bi oğlu olduğunu anlattı. Anlattıkları konuşma tarzı, hastaneyi övme şekli hep o sahte olduğu tespit edilen NESAYBU ile aynıydı. Ve ne hikmetse kadının adı da NESRİN...
KADINA sordum o sen miydin diye, deseydiki evet bendim beni yanlış anladılar gerçekten memnun kaldığım için yazdım deseydi güvenecektim. Ama bana dediği şuydu 'ben hiç o sayfalarda hesap açmadım kadınlar klübü gibi bir forumun olduğunu daha yeni senden duydum' bir koordinatörün Türkiye de donasyon ile ilgili muhabbetin en çok döndüğğ bi sayfayı bilmemesi çok saçma geldi. O yüzden güvenmedim..
Ve her ne hikmetse baküyü öven her hesap hocanın Allah adamı olduğunu vicdanlı oluşunu anlatıyor genel olarak. Ki bu EYMEN2020 de diğer o sahte diye ifşa edilen hesaplardakilerle aynı tarzdaydı..

UUzun oldu biraz demem o ki bakü olayına her nekadar içim ısınıyor olsada bu kada çok doneyi birleştirince mantığıma yatmıyor.

Bende senin gibi merkeze karar veremiyorum. Hakkımız da hayirlisi