Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Gözün aydın canım. Çok güzel bir haber. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

Kuzum tam 4,5 aylık oldum. Aşermem olmadı midede şişkinlik oluyordu geçti. Öyle bulantilarim falan da yoktu. Ben oğlanlarda da ekşi yemiştim bunda da ekşi yedim.

Kuzum tam 4,5 aylık oldum. Aşermem olmadı midede şişkinlik oluyordu geçti. Öyle bulantilarim falan da yoktu. Ben oğlanlarda da ekşi yemiştim bunda da ekşi yedim.
Rabbim nazarlardan saklasin 4.5 ay gecmis bile rabbim sıkıntisiz alti ayi gecirmeni nasip etsin . Benim kardesimin eşide ikizlere hamileyken hergün kiloyla tatli yiyodu soaylarinda sekeri firlam8sti hatta oglanlari doğurdu. Kurban olduğum rabbim ayağınıza taş değdirmesin evlatlarina ailenize. Darisi bizlerin başına inşallah

Trdekj
@morpati teşekkürlerim canım Allah razı olsun bugün aradılar dünkü kan tahlilim iyiymiş bugün progesterona basliyabilirsin p.tesi transferin olacak dediler

Canım benim aynen öyle haklıısn potansiyel dolar euro görüyorlsr bizim hayallerimizi, yaşadığımız zorlukları, allah hepimize korusun öyle merkezlerden. Bakalım baküden vazgeçdim gibi çom gerilmiştim araştıra araştıra kayda değer bişeyde bulamadım sanırım gynolife olucak gibi. Haktan hayırlısı. Aslında kievdi benim aklımda mantığımda ama kısmet orası olmayacak galiba

Canım hayırlı olsun inşallah maşallah diyelim Rabbim kucağına aldığın anı da nasip etsin merkez neresiydi senin