Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Biz Biz kadinlar isteyince herseyi yapariz canim kendimden ornek vereyim inatcinin biriyimdir tam boga burcu kadiniyim ilk tedaviye gittigimde kapidan sigmadim. Dediki doktorlar kilo ver kulak tikadim tembellikten tartida birgun 119 u gordum aldirmadim obezite oldum yinede inat etmiştim taki doktor ya yemek yemege devam et tada cocuk sahibi olmakmi deyince ben dedimki ha tamam azmettim ha cok zorlandim yemek yemegi kesince spor yapanlara sinir olan ben sporcu oldum ciktim ovmek icin anlatmadim. Biz kadinlar istedigimiz herseyielde ederiz isyeyipde basaramayacagiz hic bisey yoktur. Ben simdi universite okumaya karar verdim tekrar.3. Üniversiteye girmek istiyorum bu sefer icimde uhde kalan arkeloji ve yunan tarihi okumak istiyorumcocuken arkelog kuzenimle kazi alanlara giderdim icimde uhde kaldi. Biz herzorluga govus gereriz kariyerde yapariz cocukta yapariz istersek herseyi basaririz. Hayatimizi bhep bir bahaneyle gecistiriyoruz artik silkelenip ayaga kalkalim.

Artış iyi evet ama değer düşük.
Pazartesi yine kan vericem.
Ya geç tutundu yavaş ilerledi sonrasında hızlanacak gelişim
Ya da sağlıksız bir gebelik olacak.
Allaha bıraktım artık.
Dilerim ilk seçenek olur canım ne gelirse rabbimden Allah’a emanet etmekten başka şansımız yok zaten dualarım seninle

Haklısın canım insan yeterki yürekten istesin kesinlikle başaramayacağı şey yok.senide tebrik ederim hayallerinin peşini bırakma azimle devam
Sabah bende 1saat yürüyüşümü yaptım yarın tekrar devam.benim şuan gittiğim doktorum ilk doktorumdu ve beni ilk muayene ettiği gün ben muayene koltuğunda uzanıyorum kontrolü yaptı ve tam kapıdan çıkarken kızım o çocuğu istiyorsan o sigarayı bırakıcaksın dedi ve cıktı ben kalktım üzerimi giydim eşimle arabaya bindim ve eşime ben sigarayı bıraktım dedim he he biraktin dedi.inanmadi çünkü ben günde 2.paketi açardım keş gibiyimdim. O gün ben sigarayı bıraktım ve 5yildir bir kez ağzıma koymadım hala inanmakta zorlaniyorum demem oki insan yürekten isterse yapar.

Vallahi canim sanada helal olsun❤❤❤

Kızlar ben hala adet olmadım 7.ayda opu yapılmıştı. 12gun sonra yanı 04.08.de adet oldum 2gün sürdü sadece.
Bu ay ayın 4ü hala adet olmadım menepozami giriyorum acaba‍♀️
Her adet duzensizligi menapoz deildir canim benim ama bir doktora görün ozaman icin rahatlar baska sebeblerden dolayida adet döngüsü azaliyor miyomlarda yapisikliklarda kist varsa adet duzeni bozuluyor maalesef