Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Bugün 16. gün canım bugünkü değerim
Güzel gözlüm olacak Allah'ın izniyle, kalbini ferah tut. Bence bugün senin 10. günün. Çünkü 3. gün embriyosu ve geç tutunma olduğu için öyle düşünüyorum. 5. gün embriyosuna 2 gün kalmış ve tutunma da 72 saatte olmuş yani ortalama 5-6 gün geriden geliyorsun. Son artışın çok güzel olmuş. Asıl sonuç cumartesi günü belli olacak. Bak buraya yazıyorum cumartesi burada şenlik olacak. Ben yürekten inanıyorum sen de kendine ve mucizene inan. Koocaman öpüyorum seni güzellik ❤️❤️❤️

Kizlar ben beni bugün batumdaki doktorum aradi bana diyorki kasimda gelin daha uygun olur sizin icin. Benimde zaten once baska rahatsizlarimi tedavi ettiriyorum daha iyi oldu hicbisey tamamlanmadan gidemeyecektim
Demek vakti o zaman her işte bir hayır vardır. Hem kendini hazırlaman için hem de odaklanman için iyi olmuş bence. Allah işlerini rast getirsin yolun dümdüz olsun canım eftosum ❤️❤️❤️

Demek vakti o zaman her işte bir hayır vardır. Hem kendini hazırlaman için hem de odaklanman için iyi olmuş bence. Allah işlerini rast getirsin yolun dümdüz olsun canım eftosum ❤️❤️❤️
Canim tamaram cok tesekkur ederim .aynen dogru bundada bir hayir vardir. Insallah busefer hersey yolunda gider❤❤❤

Herkese merhabalar, @Szr_ bin güzel haberlerini aldık sıradaki güzel haberleri bekliyorum. @Asyam17 Allah yardımcın olsun canım ben de polip ameliyatı olacağım zaman senin gibi çok korkmuştum ama sonunu düşündüğüm için sıkıntılari gözüm görmedi kendimi öyle sonuca odaklamistim ki acı ağrı hiç bir şey hissetmeye zaman bulamadım. Hep bir adım sonrasını düşündüm. Bu da geçecek ve sonu güzel olacak diye. Beynimiz çok değişik bir organ neye sartlanirsa onu yapıyor. Eğer kendini böyle hazirlarsan inan ki herşey çok kolay olacak.

Bizi merak edenlere teşekkür ediyorum ❤️ Allah'a şükür iyiyiz. 16 haftayı tamamladık. Güzel kızımızi kucaklamak için heyecanla bekliyoruz. Hepinize kucak dolusu sevgilerimle ❤️
Lütfen kusuruma bakmayın arada bakıyorum ve haberlerinizi alıyorum ama sık sık yazamıyorum. Dualarım hep size unuttuğumu sanmayın ne olur. ❤️❤️

Canım tamaram inşallah dediğin gibi olur.
Gerçekten sağlıklı bir gebeliğe dönerse benim için mucize olacak.

Yaaaa kız mıymış

Harika bir haber canım.
Sağlıkla kucağına alacağın günü bekliyoruz canım.