Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Bence kismetinde varsa o tek embriyoda tutar hamile kalirsin.Aldigimiz bu hormonlar bize ilerde hastalik olarak geri donecek.

Bu yeni doktorum mini tüp bebek önerdi Allahtan 5gunluk bi iğne vurdum sadece içimiz dışımız hormon doldu dediğin gibi
Bana famera uygulamıştı doktorum fameraua 2-3 kere ii yanıt verdim . 39 yaşındaydım ortalama 2-4 yumurta toplanıyodu. Sabredebilirsen havuz daha garanti ama sabredemem diyosan tramsfer yaptır çünkü havuz yaptırmak sonra 5. Güne ilerletmek yapılcaksa genetik çok sabır istiyo ve optimum sayı en az 6-8 3. Gün embriyosu. Ben o dönem özellikle 3. Toplama sonrası o kadar yorulmuştum ki konuştuğum herkes verdir artık şu embriyoları daha ne kadar opu olcaksın diyodu. Ama sabrederim dersen ne kadar embriyo o kadar şans. Bu arada yaşına göre çok iyi durumdasın.

Genç kızın bile yumurtası her ay aynı verimde olmuyor

Aslında sabretme konusu değil 5gun sadece iğne tedavisi sadece sıkıntı değil.Asil sorun yumurta kalitem aynı degismiycek en fazla 2yumurta ve kalitede aynı olucak şu an hazır olan emriimla aynı olucak yani.suanki tutmazsa bir sonrakininde tutma ihtimali aynı olucak.benim tüm transferim pozitif sonuçlanıyor.ama kalp atışına kadar ilerliyor gelişimleri devamlılığı olmuyor.ama yinede tabi ne kadar havuz o kadar şans aslında

Genç kızın bile yumurtası her ay aynı verimde olmuyor
Ah zazam ben öyle çabalar veriyorum ki ama eşim beni çok yoruyor magdem miyom sorun diye doktor belki miyom ameliyati sonrası normal sağlıklı gebe kalabilirmişim falan filan çok biliyormuş gibi.Ben tekrar havuz yapalım kenarda hazır bulunsun bu bizim daha iyi diyorum yok gerek yok bir sürü itiraz beni tedavi d3gil eşim yoruyor açıkçası

Asyam Allah sana sabır versin
Bu kadar mücadelenin sonu evladına kavuşmayla bitsin