Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Rahim dışı olan miyom küçükse elleme derim
Ameliyat sırası koter daha çok zarar veriyor kan dolaşımına

Vallah doktorun daha iyi bilir,ama çok tereddüt edersen başka bir doktorlardanda fikir al
Tamam zaza çok saol.soyle açıklama yaptı doktor rahimin üç noktasına atıyorum yaklaşık 3litre kan pompalanır 3.nokta bebegin oluştuğu yerdir dedi.senin 2miyomun gerekli olan o 3noktanin kanına ortak çıkar ve gerekli olan bebegin bölümüne yetersiz kan gider buda düşüğe sebep olabilir dedi.tedaviyi kabul ettim ilk iğnemi onlar yaptı göbekten. P.tesi tekrar muayenem var doktora miyomum nerde olduğunu sorayimmi

Benide ameliyat sonrası her halde o üç noktamı koyerle yakıp kül ettiler-((

Asyam tedavin hayırlı olsun inşallah da muradına erersin tüm güzel dileklerimiz dualarımız seninle ❤️ o kadar tüp bebek denemelerim oldu aklımın bir köşesinde hep mini tüp kalmıştı çok da mantıklı geliyordu ama kısmet olmadı...ben çok olumlu hissediyorum doktorunun da dürüst olduğunu dusunuyorum herhangi sıradan bir prosedür uygulamıyor bence....sende bu arada yürüyüş yap canım, kapalı ürün yeme bol sebze maydanoz çiğ kabak çekirdeği fındık fıstık ...bol su ve sakin olmaya çalış nefes egzersizleri yapıp herşey olacağına varacak olumlamalari...bol şans diliyorum

Ah nasılda yürekten pozitif bir destek bu çok teşekkür ederim honey Benimde bu ilk mini tüp bebek denemem olucak az ilaç kullanmak benim adıma güzel sadece miyom ameliyatı çok korkuttu beni.Ama farklı standartın dışında bir yol izlemesi hoşuma gitti.solda iki yumurtam varmış onları geliştirmek.ve bugüne kadar hiç bir tedavimde bağışıklığımı destekleyecek serum yememistim sadece transfer sonrası bir kez önerildi ama bu doktorum gebelik boyuncada her ay bir defa olman lazım dedi. Valla herşey iyi sadece ameliyat korkutuyor ve onceki doktorumun Adenomiyosiz var ditip bu doktorun bana göre sende yok onlar miyom Adenomiyosiz görüntüsü böyle olmaz demesi şaşırttı beni bilemedim