Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Çok güzel gelişmeler ❤️❤️ bu kez olacak emin ol canım zazam her şey çok iyi gidiyor
bir de sana edilen dualarla Allah'ın izniyle dünyanın en güzel annesi olacaksın.

Çok güzel gelişmeler ❤️❤️ bu kez olacak emin ol canım zazam her şey çok iyi gidiyor
bir de sana edilen dualarla Allah'ın izniyle dünyanın en güzel annesi olacaksın.
Güzel kalplim çok sağol
Dün dr Melahat hanım,Allah ondan razı olsun,bana piskolojı da destek oldu
Diyor ki biz can taşıyan ruhlarız ve bizi,nasıl ki bizde seçtik,ruh seçiyor anne olarak
Dua et dedi bana
Dua ederkende dedi iste o güzel ruhu seni anne olarak seçsin diye

Tum dualarimiz seninle Zaza, hepimiz saglikla dogurdugun haberini bekliyoruz
Minik bir can sana yapissin .

Bugün 2. Tedaviye başladık
2. Kez toplama yapılacak.
6-7 tane yumurta görüldü ama hepsi büyümüyor tabi.
Şu bayram tatili sonunda toplama olur herhalde.
Aret kamar da fiyatlar da zamlanmış. Allahtan geçen ay başlamışım ben.
Bir kadınla tanıştım bugun orada.
Donmuş embriyoları varmış 3 kere transfer olmuş ama tutmamış.
Şimdi kadın 4. Transfere hazırlanıyor ama 1 yıldır transfer aşamasına gelmek için bekliyormuş.
Rahimi ilaçlarla kalınlaşıyormuş ama tam transfer zamanı gelince inceliyormuş bu yüzden de hep iptal ediliyormuş transferi.
Son zamanlarda çok duyuyorum bu rahimin kalınlaşmama durumunu.
Allah hepimizin yardımcısı olsun ne emekler veriyoruz.
Allah mükafatını bekleyen herkese versin.
Bir yanım buruk boşuna mı kürek sallıyorum diyorum bir yanım da Allah büyüktür diyor.
Öyle içimi dökeyim dedim 🙁 🙁

Sen hiç tedirgin olma
Baksana maşşAllah yumurtaların verimli
Rahmindede sorun yok çok şükür
Doğal yolla doğuran kadınsın
Ben eminim o toplanan ve dondurulan embriyolardan en az 2 sapa sağlam doğuracan❤️

içini ferah tut kuzum Allah ol desin yeterki iyi düşün iyiyi çağır hepimizin duası en az kendimiz kadar birbirimiz içinde ‍♀️

Insallahhhh‍♀️‍♀️‍♀️

İçini karartma canım herşey çok güzel ilerliyor, doktorun iyi yumurtalarin verimli ben inanıyorum ki bu tedavi seni anne yapacak. Allah'ın izniyle olacak rahat ol kendini strese sokma. Dualarımız seninle ❤️