Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Maşallah zaza bence zor olan ne varsa yaşadın bitti geçti artık geriye transferini olup mutlu sonu görmene kaldı Bilim olarak yapılması gerekenler yapıldı gerisi Allaha emanet o biliyor konuyu ‍♀️ kalbimizde duamızda seninle ben hissediyorum o 4 yavrudan biride annesine kavuşmayı bekliyor bunu transferinin ilk gününden son gününe kadar böyle düşün herşey senin ve eşin güzel olsun kardesim

Amin canım arkadaşım
İnşAllah bu defa mutlu sonla biter tedavim
Benim artık yapacak bir tedavimde kalmadı
Bu son

Amin canım arkadaşım
İnşAllah bu defa mutlu sonla biter tedavim
Benim artık yapacak bir tedavimde kalmadı
Bu son
Ben inanıyorum bu kez şans seninle yalnız değilsin üzerinde çok dua var Allah birinin birimizin duasına muhakkak karşılık verecek ve.sende bunu hep yürekten korkmadan iste.Bi kitapta okumuştum bir şeyi isterken onu içinde başka hiçbirşey barındırmayan istiycekmissin evren o zaman sana onu veriyormuş yeterki dogru istemesini bilelim ve ve umuyorum bu kez olucak zazam,,,Rabbim yar ve yardımcın olsun‍♀️

Geçen sene görüştüm Dr Celalettinle ama Kievi seçtim
Ben şimdi adetimi bekliyorum normal bi tüp bebek doktoru valla nasipse varsa orda da olur.Donasyon istedim çok Allah biliyo aklım hep onda ama tek taraflı istemek olmuyor mağlesef.son sansimizi yine tüp bebeğe bıraktık nasıl diyorum ama tabi belki ona bile geç kalmış olabilirim rahim yumurtalar kürtaj sonrası ne durumda bakalım

İnşAllah şans senden yana olur bu defa❤️