Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Eski sayfalarda biz engelli değildik zaza başta olmak üzere birkaç arkadaşımız engelliydi onlar buraya gelince biz de geldik ya admin onlar için bir şey yapamadı zaten hesapları pasif diye biz aktiftik biz burada görünce demekki biz engelledi bir şeyler yaptı yani bilmiyorum teknik bilgisini açıkçası

Pakizecim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin buradaki tüm kadınlara da nasip eder inşallah bana hayal gibi geliyordu yumurta donasyon ile gebe kalmak Ama çok şükür bir fil ben yaşadığım için ki ben de bugün beş haftalık hamileyim Her şeyin bir çaresi var gibi

Valla teknik açıklaması baya şutladilar öyle durduk yere....herhalde donasyon konusu rahatsız edici bilemiyorum ‍♀️

Angel diger sayfadan Yeşilada nick' li arkadaş seninle aynı merkezde 3.denemesinde ikizlerini bulmuş...ilk denemelerinde 3. gün şeklinde tercih etmiş Murat bey acaba senin kaçıncı gün transferi oldu ? Sen bir talepte bulundun mu yoksa doktor bey mi yonlendiriyor

Canım nasıl hesaplanıyor ben hala 3 haftalik olduğumu düşünüyorum yanlış mı hesaplıyorum acaba